Úklid společných prostor bytových domů

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Úklid společných prostor bytových domů

Bydlíte v bytovém domě a nechce se vám pravidelně uklízet? Nechte to na nás. Nabízíme kompletní úklidový servis bytových domů a společných prostor. Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby pro bytové domy i rezidenční komplexy. Naše práce je profesionální a hlavně jde vidět. 

Co děláme v rámci úklidu bytových domů v Brně?

Rozsah úklidových služeb je určen dle požadavků zákazníka a obyvatel domů. Je možné si u nás objednat tyto služby:

  • zametání a vytírání všech podlah ve společných prostorách domu jako jsou chodby, schodiště, sklepy, kolárny apod.,
  • úklid výtahové kabiny (podlahy, stěny, dezinfekce tlačítek, dveře),
  • čištění zábradlí,
  • čištění okenní parapetů,
  • mytí oken a vyleštění skleněných ploch (např. u dveří), 
  • čištění zařízení společných prostor (poštovní schránky, zvonky, vypínače, světla apod.),

Jaké prostředky používáme při úklidu bytových domů?

Pro úklid používáme profesionální čistící přípravky, které jsou ověřené naší dlouholetou praxí. Prostředky nezanechávají nepříjemný zápach, skvrny ani lepivý či viditelný povlak. Přípravky jsou šetrné ke všem materiálům.

Ceník úklidu společných prostor bytových domů

Cena se odvíjí od velikosti prostoru, časové náročnosti a objednaných činností. Na orientační cenu se můžete podívat v ceníku úklidových služeb nebo nás neváhejte kontaktovat

Proč úklid společných prostor od LadyHelp?

V LadyHelp máme vyškolené zaměstnance, ověřené postupy a techniky, které jsou účinné a efektivní. Pracujeme rychle a spolehlivě. Máme dlouholeté zkušenosti a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Zajišťujeme také jednorázový i pravidelný úklid domácností i úklid kanceláří v Brně a okolí.

Nezávazná Poptávka

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost
Osobní přístup
Respektování soukromí
Kontrola kvality

Nejnovější zprávy z blogu

Možná máte v průběhu roku také zažité období, které zkrátka patří pořádnému generálnímu úklidu. Už naše babičky se chystaly na velký vánoční úklid, velikonoční úklid nebo jarní úklid. Po zimě totiž vysvitne sluníčko a nánosy prachu na dekoracích či skříních jdou vidět. My jsme na to připraveni a rádi vám s jarním úklidem pomůžeme. Jak obvykle postupujeme?
Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.