Reference zákazníků

 • Dokonale umytá okna! >

  Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální. Vaši firmu doporučím všem svým známým. Jména obou žen jsem sice zapomněla, ale rozhodně si obě objednám na druhý týden v prosinci.
  S pozdravem
  JUDr. Hana Pavlíčková

 • Kvalitní profesionální služby >

  Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné. Moje zkušenost s firmou LadyHelp a jejímu přístupu k zákazníkovi je ukázkou kvalitní, profesionální služby, kterou lze pouze doporučovat!
  spokojená zákaznice Veronika.

 • Ekologické čistící prostředky >

  Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna. Hospodyně sama hlídá pravidelný úklid, ale vždy přidá něco navíc. Celá naše rodina je ráda, že využíváme služeb agentury LadyHelp.
  Klientka z Blanska.

 • Vracet se do špičkově uklizeného domu >

  Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud. Paní hospodyně Jana z LadyHelp ví, co má dělat, věci nezničí, pokud je hotová dříve, vždy nás překvapí něčím navíc. Je velmi příjemné vracet se do špičkově uklizeného domu, mít s manželkou volný čas pro sebe a naši rodinu.
  Jiří, Brno – Soběšice.

 • Top quality work >

  Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality. If this continues in this way, then I know I am going to be very pleased. Please do pass on this feedback to them and I look forward to the next visit.
  With best regards, Dave, Brno.

 • Uklizeno, všechno provoněno Prontem >

  Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle. Najednou jsem zjistila, že týden pro mne vlastně vůbec nekončí, že jsem hrozně unavená a podrážděná, že stejně vše nestíhám tak, jak bych si přála a o volném čase pro sebe ani nemluvím. Proto jsem si našla webové stránky úklidové agentury LadyHelp. Jste-li v podobné situaci a o hospodyni pouze přemýšlíte, tak neváhejte. Ten pocit, když přijdete domů, všude je perfektně uklizeno, všechno je provoněno Prontem a vy si můžete sednout, NIC nedělat a o víkendu se věnovat sobě, rodině nebo koníčkům je neskutečný. Služby společnosti LadyHelp splňují ty nejnáročnější požadavky, takže mohu jen a pouze doporučit.
  Nad míru spokojená Lenka, Boskovicko.

 • Mít čas na rodinu i odpočinek >

  S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací. Své úklidové pracovníky má řádně proškolené: posuzuji dle jejich vykonané práce. V pravidelných termínech kontaktuje klienty a dotazuje spokojenost se službou. Firmu LadyHelp mohu doporučit: věřte, když se vrátím domů ve večerních hodinách, je příjemné přijít do čistého prostředí a mít čas na rodinu i odpočinek.
  Příjemné chvíle Vám všem přeje Vašíčková Alena, Boskovice.

 • Problém a dámy z LadyHelp jej vyřeší >

  Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah. Oceňujeme také neustálou péči agentury: pravidelně kontrolují kvalitu odvedené práce, nabízejí a realizují řešení problémů souvisejících s chodem naší domácnosti (např. čistící zóny, oprava bazénu a impregnace dřevěných podlah – vypadají výborně a nemuseli jsme je pracně přebrušovat). Nejvíce si ceníme hladce fungující komunikace: máme problém a dámy z LadyHelp jej vyřeší. Všem, kdo zvažují využití služeb hospodyně, LadyHelp vřele doporučujeme.
  Alena P., Brno – Masarykova čtvrť.

 • 1

Poptávka