Jak hospodyně vybíráme?

LadyHelp s.r.o. / Reference / Jak hospodyně vybíráme?

Poté, co se hospodyně či paní na úklid přihlásí do našeho vícekolového výběrového řízení, následuje úvodní praxe ve cvičných prostorách, kde prověřujeme pečlivost, pracovitost, řemeslnou dovednost, schopnost domluvit se a úctu k cizím věcem.

Pokud adeptka uspěje, následuje proškolení, jehož účelem je naučit budoucí profesionální hospodyni efektivnímu a profesionálnímu výkonu hospodyňského řemesla. Naučí se pracovat s povrchy, materiály a chemikáliemi používanými v moderních domácnostech. Sjednotí si přístup k péči o domácnost.

Poté podstoupí opětovnou praxi, ale již ve cvičném bytě. Pokud vše proběhne v odpovídající kvalitě a efektivitě, je vyslána v týmu na první zakázku. Je-li výsledek její práce přesvědčivý a komunikace hladká, přidělíme nyní již hospodyni prvního klienta. Následně jsou hospodyni postupně přidáváni další klienti a zaplněn celý úvazek.

V našem výběrovém řízení uspěje 5% adeptek, ostatní jsou vyřazeny zejména z těchto důvodů: neserióznost (nedodržení slova, neprůhledná komunikace) a nízká pečlivost (nedotřené rohy, nedoleštěné ochmatánky).

Jak za hospodyně ručíme

Všechny naše hospodyně jsou řádnými zaměstnankyněmi, vztahuje se na ně tedy zákonné pojištění. Samozřejmostí je čistý výpis z rejstříku trestů. Máme také pojištění profesní odpovědnosti a v případě škodní události vyřizujeme vše potřebné my. Provádíme pravidelné kontroly práce hospodyň.

Nezávazná Poptávka