Jak hospodyně vybíráme?

LadyHelp s.r.o. / Reference / Jak hospodyně vybíráme?

Pečlivá, spolehlivá hospodyně je základem spokojenosti našich klientů, proto věnujeme náboru nových lidí velkou pozornost.

Jak postupujeme při výběru hospodyně do domácnosti?

Poté, co se hospodyně či paní na úklid přihlásí do našeho vícekolového výběrového řízení, následuje úvodní praxe ve cvičných prostorách, kde prověřujeme pečlivost, pracovitost, řemeslnou dovednost adeptek na hospodyně do domácnosti, schopnost domluvit se a úctu k cizím věcem.

Pokud adeptka na hospodyni do domácnosti uspěje, následuje proškolení, jehož účelem je naučit budoucí profesionální hospodyni efektivnímu a profesionálnímu výkonu hospodyňského řemesla. Hospodyně do domácnosti se pracovat s povrchy, materiály a chemikáliemi používanými v moderních domácnostech. Sjednotí si přístup k péči o domácnost.

Poté hospodyně do domácnosti podstoupí opětovnou praxi, ale již ve cvičném bytě. Pokud vše proběhne v odpovídající kvalitě a efektivitě, je vyslána v týmu na první zakázku. Je-li výsledek její práce přesvědčivý a komunikace hladká, přidělíme nyní již hospodyni prvního klienta. Následně jsou hospodyni postupně přidáváni další klienti a zaplněn celý úvazek.

V našem výběrovém řízení uspěje 5% adeptek na hospodyni do domácnosti, ostatní jsou vyřazeny zejména z těchto důvodů: neserióznost (nedodržení slova, neprůhledná komunikace) a nízká pečlivost (nedotřené rohy, nedoleštěné ochmatánky).

Jak za hospodyně ručíme

Všechny naše hospodyně do domácnosti jsou řádnými zaměstnankyněmi, vztahuje se na ně tedy zákonné pojištění. Samozřejmostí je čistý výpis z rejstříku trestů. Máme také pojištění profesní odpovědnosti a v případě škodní události vyřizujeme vše potřebné my. Provádíme pravidelné kontroly práce hospodyň.

 

Pokud chcete využít služeb našich hospodyň v domácnosti (Brno a okolí), kontaktujte nás.

 

LadyHelp Brno - vaše hospodyně pro každou příležitost.

Nezávazná Poptávka