Čištění koberců v Brně od 20 Kč / m2

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Čištění koberců v Brně od 20 Kč / m2

 Váš koberec už nutně potřebuje vyčistit? Nechte to na nás. Provádíme hloubkové mokré čištění (tepování) koberců v Brně a nejbližším okolí. Vyčistíme koberec ve vaší domácnosti i v kanceláři. Používáme speciální přípravky šetrné k tkaninám, které zachovávají barvu a vlastnosti. Váš koberec bude zase jako nový.

Nepodceňujte čištění koberců

Koberec a sedací souprava často zabírají významnou část obytného prostoru. Přitom ale představují jedny z největších domácích rezervoárů prachu a roztočů. Mokrou metodou čištění koberců, kterou používáme, jsou účinně odstraněny nečistoty i mikroorganismy.

Tepování koberců, sedaček a matrací by se mělo provádět alespoň jedenkrát za rok; častěji u lidí, kteří trpí alergií nebo v domácnostech, kde dochází k většímu znečištění, jsou-li doma malé děti nebo domácí zvířátka.

V těchto případech není čištění koberců a sedačky jen kosmetickou procedurou pro zkrášlení interiéru, ale důležitý prvek zkvalitnění prostředí pro život. Koberec po ukončení procedury zůstane příjemně provoněný, čistý, vydesinfikovaný a na pohled jako nový.

 

Čištění koberců Brno
Profesionální čištění koberců zajistí perfektní a hygienickou čistotu Brno

Čištění koberců v domácnosti i v kanceláři

Převoz koberce je pro vás nemožný? Máte koberec zaskládaný nábytkem nebo ho nemáte jak přepravit? Nemůžete si dovolit odnést koberec z kanceláře? Nevadí. V rámci naší služby nabízíme čištění koberců přímo u vás doma nebo v kanceláři. Naši vyškolení pracovníci přijedou v předem dohodnutý čas k vám. 

Metody používané pro čištění koberců

Suché čištění koberců

Pro metodu suchého čištění koberců se používají speciální přípravky na bázi suchého granulátu, který se následně zapracovává do vlákna koberce. Tento přípravek absorbuje nečistoty, které se hromadí v koberci.

Mokré (extrakční) čištění koberců

Mokré čištění koberců je nejúčinnější metoda a je vhodná zejména pro extrémně znečištěné koberce. Tento způsob čištění probíhá za pomoci teplé vody a speciálního zařízení, který obsahuje čistící prostředek šetrný k vláknům. Koberce neztrácí svou barvu ani vlastnosti.

Výhody extrakční metody

 • vhodné pro čištění moderních koberců
 • účinně zbaví koberce nečistoty a parazity
 • koberce neztrácí barvu
 • dochází k hloubkovému čištění koberců

Nevýhody extrakční metody

 • toto čištění koberců není vhodné pro všechny materiály (vlna, hedvábí, starožitné koberce)
 • riziko poškození koberce v případě neznalosti metody a použití nesprávných prostředků

Co je tepování koberců - strojové čištění koberců

Tepování čili mokré strojové čištění koberců nebo čalounění je efektivní metoda hloubkového čištění, která váš domov nebo kancelář zbaví skvrn, hluboko zanesené špíny, alergenů a parazitů, které by po běžném vysátí zůstaly na místě.

Kombinace vysávání, mechanického čištění, vody a speciálního profesionálního čistícího prostředku zajistí, že i starší koberec nebo sedací souprava získá druhou šanci. Koberec, který jste chtěli vyhodit tak může díky tepování ještě pár let sloužit. Dalším přínosem čištění koberců formou tepování je také navrácení původního vzhledu, který se používáním nevyhnutelně ztrácí.

Přípravky a stroje používané spol LadyHelp Brno během čištění koberců

Pro čištění koberců používáme pouze profesionální stroje značky Kärcher, které jsou vysoce účinné a bezpečné. Pracujeme s nejkvalitnějšími čistícími prostředky bez bělící složek, které jsou velmi šetrné ke struktuře koberce.

Objednejte si tepování koberců zvlášť nebo jako součást kompletních služeb úklidu domácností nebo kanceláří.

Ceník čištění koberců v Brně a okolí

Mokré čištění koberců za m2 (odběr min. za 500 Kč)  od 20 Kč*
Doprava mimo Brno-město 15 Kč / km*

*K ceně bude připočteno platné DPH.

Čištění koberců - na co se nejčastěji ptáte

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat koberec?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jak dlouho trvá čištění koberce?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění koberce.

Jaké přístroje používáme na čištění koberce?

Vyčištění koberců je prováděno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

 

-----------------

Tuto stránku dohledáte pod výrazy: čištění koberců Brno, čištění koberců a čalounění v Brně, čištění kusových koberců Brno.

Nezávazná Poptávka

 Úklidové prostředky

Úklidové prostředky STANDARD

 • Čistič na skleněné povrchy
 • Prostředek proti prachu
 • Tekutý prášek
 • Čistič na mastnotu
 • Čistič na vodní kámen
 • Čistič na toalety
 • Švédské prachovky
 • Viskózní houbičky
 • Smeták
 • Vysavač
 • Žebřík
 • Stěrka
 • Pytle na odpadky

EXTRA = STANDARD+    

 • Indesit (odvápňovač myčky)
 • HCL kyselina (ošetření toaletní mísy)
 • AGRO (lesk na květiny)

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.