Čištění koberců Brno - od 30 Kč/m2

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Čištění koberců v Brně od 30 Kč / m2
Čištění koberců Brno - od 30 Kč/m2

Váš koberec už nutně potřebuje vyčistit? Nechte čištění koberců na profesionálech z LadyHelp Brno. Provádíme hloubkové mokré čištění (tepování) koberců v Brně a nejbližším okolí. Vyčistíme koberec ve vaší domácnosti i v kanceláři. Používáme speciální přípravky šetrné k tkaninám, které zachovávají barvu a vlastnosti koberce. Využijte naše dlouholet zkušenosti s čištěním koberců, váš koberec bude zase jako nový. Pokud máte zájem o službu "čištění koberců Brno", pak nás kdykoliv kontaktujte.

Nepodceňujte čištění koberců

Koberec a sedací souprava často zabírají významnou část obytného prostoru. Přitom ale představují jedny z největších domácích rezervoárů prachu a roztočů. Mokrou metodou čištění koberců, kterou používají zaměstnanci LadyHelp Brno, jsou účinně odstraněny nečistoty i mikroorganismy.

Tepování koberců, sedaček a matrací by se mělo provádět alespoň jedenkrát za rok; častěji u lidí, kteří trpí alergií nebo v domácnostech, kde dochází k většímu znečištění, jsou-li doma malé děti nebo domácí zvířátka. V takových případech je ideální pravidelně využívat službu "čištění koberců Brno".

V těchto případech není čištění koberců a sedačky jen kosmetickou procedurou pro zkrášlení interiéru, ale důležitý prvek zkvalitnění prostředí pro život. Koberec po ukončení procedury zůstane příjemně provoněný, čistý, vydesinfikovaný a na pohled jako nový.

 

Čištění koberců Brno
Profesionální čištění koberců zajistí perfektní a hygienickou čistotu Brno

Čištění koberců v domácnosti i v kanceláři

Převoz koberce je pro vás nemožný? Máte koberec zaskládaný nábytkem nebo ho nemáte jak přepravit? Nemůžete si dovolit odnést koberec z kanceláře? Nevadí. V rámci naší služby nabízíme čištění koberců přímo u vás doma nebo v kanceláři. Naši vyškolení pracovníci přijedou v předem dohodnutý čas k vám. 

Metody používané pro čištění koberců

Suché čištění koberců

Pro metodu suchého čištění koberců se používají speciální přípravky na bázi suchého granulátu, který se následně zapracovává do vlákna koberce. Tento přípravek absorbuje nečistoty, které se hromadí v koberci. Suché čištění koberce předpokládá dostatečné předchozí zkušenosti a velmi obezřetný postup ve všech ohledech.

Mokré (extrakční) čištění koberců

Mokré čištění koberců je nejúčinnější metoda a je vhodná zejména pro extrémně znečištěné koberce. Tento způsob čištění probíhá za pomoci teplé vody a speciálního zařízení, který obsahuje čistící prostředek šetrný k vláknům. Při mokrém čištění koberce neztrácí svou barvu ani vlastnosti.

Výhody extrakční metody

 • vhodné pro čištění moderních koberců
 • účinně zbaví koberce nečistoty a parazity
 • koberce neztrácí barvu
 • dochází k hloubkovému čištění koberců

Nevýhody extrakční metody

 • toto čištění koberců není vhodné pro všechny materiály (vlna, hedvábí, starožitné koberce)
 • riziko poškození koberce v případě neznalosti metody a použití nesprávných prostředků

Co je tepování koberců - strojové čištění koberců

Tepování čili mokré strojové čištění koberců nebo čalounění je efektivní metoda hloubkového čištění, která váš domov nebo kancelář zbaví skvrn, hluboko zanesené špíny, alergenů a parazitů, které by po běžném vysátí zůstaly na místě.

Kombinace vysávání, mechanického čištění, vody a speciálního profesionálního čistícího prostředku zajistí, že i starší koberec nebo sedací souprava získá druhou šanci. Koberec, který jste chtěli vyhodit tak může díky tepování ještě pár let sloužit. Dalším přínosem čištění koberců formou tepování je také navrácení původního vzhledu, který se používáním nevyhnutelně ztrácí.

V případě potřeby se může na vytepovaný koberec aplikovat speciální čisticí prostředek na zlepšení vzhledu koberce.

Využijte naši službu "tepování koberců Brno".

Přípravky a stroje používané spol LadyHelp Brno během čištění koberců

Pro čištění koberců používáme pouze profesionální stroje značky Kärcher, které jsou vysoce účinné a bezpečné. Dle typu koberce používáme buď tepování, nebo ruční mokré čištění koberce. Pracujeme s nejkvalitnějšími čistícími prostředky bez bělící složek, které jsou velmi šetrné ke struktuře koberce.

Objednejte si tepování koberců / profesionální čištění koberců samostatně nebo jako součást kompletních služeb úklidu domácností nebo kanceláří.

Čištění koberců v Brně: cena za metr od 30 Kč

Když jde o péči o váš domov nebo kancelář, čistý koberec hraje klíčovou roli v celkovém dojmu. Aby byl váš koberec vždy v perfektním stavu, je důležité pravidelně investovat do jeho čištění. V Brně vám nabízíme profesionální služby čištění koberců za konkurenceschopné ceny, a to od pouhých 30 Kč za metr čtvereční. S naším týmem odborníků můžete mít klidnou mysl, že váš koberec bude vždy v bezvadném stavu.

Nechte nás udělat to těžké práce za vás. Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si službu, která vám zajistí čistý a vonící koberec, který si zasloužíte! Vaše spokojenost je naším cílem. Proto pro čištění koberců, jejich tepování nebo tepování sedaček využijte náš servis.

Ceník čištění koberců v Brně a okolí

Níže ceník služby "čištění koberců Brno":

Mokré čištění koberců za m2 (odběr min. za 500 Kč)  od 20 Kč*
Doprava mimo Brno-město 15 Kč / km*

*K ceně bude připočteno platné DPH.

 U pravidelných nebo rozsáhlejších zakázek lze stanovit individuální ceník čištění koberců.

V jakých blízkých lokalitách působíme?

Mimo primárního Brna jsme schopni zajistit naše služby i pro níže uvedené lokality:

 • Čištění koberců Slavkov u Brna
 • Čištění koberců Hustopeče u Brna
 • Čištění koberců Kuřim
 • Čištění kusových koberců Rosice.
 • Čištení koberců Ořechov
 • Čištění koberců Zbýšov u Brna
 • Čištění kusových koberců Rajhrad.

Jste-li z výše uvedených lokalit, využijte služeb profesionálního čištění koberců.

-----------------

Tuto stránku dohledáte pod výrazy: čištění koberců Brno, čištění koberců a čalounění v Brně, čištění kusových koberců Brno. Dále také: čištění sedaček Brno, tepování koberců Brno, čištění koberců a sedaček, čištění koberců Brno ceník, čištění čalounění Brno, čištění koberců v Brně, čištění koberců doma, tepování koberce, mytí koberců, strojové čištění, tepování sedaček Brno.

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, nemáme čas na jakékoliv uklízení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, uklízení není žádná věda, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali paní na uklízení dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

FAQ

Jaké přístroje používáme na čištění čalounění?

Pro čištění čalounění používáme profesionální stroje značky Kärcher.

Jaké přístroje používáme na mokré čištění sedaček?

Mokré čištění sedaček je zajištěno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění sedaček?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění sedačky. Například trojmístná sedačka trvá cca 1 hodinu.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat sedačku?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jaké přístroje používáme na čištění koberce?

Vyčištění koberců je prováděno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění koberce?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění koberce.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat koberec?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Co obsahuje jednorázový (generální) úklid?

V rámci jednorázového úklidu provedeme tyto služby: utřený prach, ošetření povrchů, vyleštění zrcadel a mytí oken i žaluzií, vysátí a vytření podlah. V koupelně a na WC se kromě klasického úklidu zaměřujeme na plísně, vodní kámen a obklady. V kuchyni provádíme hloubkové čištění trouby, lednice apod. Na přání zákazníka umyjeme i vnitřek lednice a kuchyňské linky. Je možné zajistit vyčištění koberce a sedaček. Seznam prací si vždy sjednotíme s přáními a potřebami na sjednané schůzce, kde prostory prohlédneme, abychom měli představu o délce a rozsahu jednotlivé zakázky. 

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. Při jednorázovém úklidu záleží na míře znečištění a použití. Proto je vždy s cenovou kalkulací zaslána i cena úklidových prostředků.

Co obsahuje pravidelný úklid?

Na činnostech při pravidelném úklidu se vždy s klientem předem domluvíme a zařídíme se dle jeho přání. Zpravidla jsou tyto úkony: utřený prach, vyleštěná zrcadla, ochmatánky na dveřích a oknech, vysáté a vytřené podlahy, umytá koupelna a WC, úklid kuchyně, vynesený odpad včetně třídění. V rámci úklidu také rádi vyžehlíme, vypereme, zalijeme květiny a převlečeme postele.

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. V případě pravidelného úklidu respektujeme požadavky na čistící prostředky dané domácnosti (eko, oblíbená značka atd.). Nákup prostředků můžeme zajistit my. V tom případě se i jejich cena promítne v měsíční faktuře. Někteří klienti si zařizují nákup sami. Na chybějící prostředky je hospodyně upozorní tak, aby bylo do příštího úklidu zajištěno doplnění.

Jakou formou probíhá platba za provedený úklid?

Umožňujeme různé platební metody, které jsou co nejvíce přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Pokud využíváte naše úklidové služby pravidelně, je možné platit fakturu jednou měsíčně převodem na náš bankovní účet. Tento způsob platby je pohodlný a umožňuje klientovi mít sumární přehled o výdajích spojených s úklidovými službami.

V případě jednorázového úklidu je platba možná po dokončení zakázky. Po obdržení faktury můžete provést platbu převodem na náš bankovní účet. Alternativně je také možné provést platbu hotově předáním hotovosti na místě realizace úklidu.

Mimo to jsme připraveni přijmout platby pomocí QR kódu. Tato moderní a pohodlná forma platby umožňuje jednoduché a rychlé uskutečnění platby úklidových služeb přes mobilní aplikaci.

Jak se řeší případné reklamace úklidu?

Na kvalitu úklidu dohlíží manažer úklidového provozu, p. Vraspírová. V případně nedokonalostí s vámi vyjedná nápravu k vaší maximální spokojenosti. Proti případným škodám, kterým se při úklidech snažíme zdárně vyhýbat, jsme samozřejmě pojištěni.

Jak probíhá stálý/pravidelný úklid?

Pravidelný úklid probíhá standardně dle domluvy, a to nejčastěji v intervalech: 1x týdně, 2x týdně, 1x za 2 týdny. Jiné četnosti úklidu jsou možné po domluvě. Pravidelný úklid provádí zpravidla jedna stálá hospodyně. Vaše účast na úklidu není nutná. Úklid provádíme od pondělí do neděle v denních časech, případně v časech dle domluvy.

Jak probíhá úvodní schůzka/domluva úklidu?

Každou realizovanou zakázku, ať už generální či pravidelný úklid, domlouváme osobně. Je nutné řešení prostor vidět, zjistit vaše požadavky na úklidovou službu, míru znečistění a zkonzultovat jaké prostředky a pomůcky na úklid použijeme. Výstupem schůzky je přesná specifikace úklidu, cenová nabídka a rezervace termínu úklidu.

Jaké jsou zkušenosti úklidové firmy?

Naše hlavní zaměření je již od roku 2007 na úklidové služby. Poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, kanceláří i komerčních prostor. V domácnostech splníme veškerá individuální přání a uklidíme mimo jiné i terasu, sklep, garáž. Jsme schopni vyklidit, zorganizovat, vyčistit váš byt či dům a dosáhnout toho, aby se příjemně a čistě bydlelo. Zkušenosti máme i s nejmodernějšími povrchy nábytku, kuchyňských linek, obkladů koupelen apod. Rádi vyčistíme i veškeré čalouněné povrchy, jako jsou koberce, sedačky, křesla, matrace a jiné. Tyto zkušenosti nám dovolují zajišťovat úklidy i v kancelářích a firemních prostorech.

V jakých lokalitách LadyHelp působí?

Naše primární působnost je odvislá od sídla naší úklidové firmy, kterou najdete na adrese Krkoškova 41, Brno - 613 00. Proto úklidové služby poskytujeme primárně pro zákazníky z lokality Brno a jeho blízkého okolí (Brno-venkov). Neznamená to však, že pokud by jakýkoliv zákazník chtěl naše úklidové služby využít, že mu nevyhovíme. Vše je o domluvě. Běžně zajišťujeme služby úklidu také v Blansku, Kuřimi, Slavkově u Brna, Rousínově, Rosicích, Adamově, Rajhradě.

Nejnovější zprávy z blogu

Jak uklízet kanceláře? Co vše řešit v rámci úklidu kanceláří? Dozvíte se v tomto článku. Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Jak na úklid domácnosti? Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu domácnosti použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid a tomu přizpůsobit efektivní metody práce. Poradíme vám, jak si zorganizovat úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.

Nezávazná Poptávka

 Úklidové prostředky

Úklidové prostředky STANDARD

 • Čistič na skleněné povrchy
 • Prostředek proti prachu
 • Tekutý prášek
 • Čistič na mastnotu
 • Čistič na vodní kámen
 • Čistič na toalety
 • Švédské prachovky
 • Viskózní houbičky
 • Smeták
 • Vysavač
 • Žebřík
 • Stěrka
 • Pytle na odpadky

EXTRA = STANDARD+    

 • Indesit (odvápňovač myčky)
 • HCL kyselina (ošetření toaletní mísy)
 • AGRO (lesk na květiny)