Mytí oken Brno - 449 Kč/hod.

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Mytí oken v Brně 449 Kč / hod.
Mytí oken Brno - 449 Kč/hod.

Cenová nabídka na mytí oken - Myjeme okna v Brně a okolí již 449 Kč / hod.*

Zajistíme důkladné mytí oken jakéhokoli typu a míry znečištění!** Objednejte si službu "mytí oken Brno" právě u nás.

Okna běžně zašpiněná, po ukončení stavby nebo po malířích.

Myjeme okna jednoduchá i kastlová, vždy včetně rámů, parapetů a žaluzií.

Záclony vypereme a pověsíme zpět. Samozřejmostí je dokonalé umytí oken účinným prostředkem a stěrkou, aby nezůstaly žádné šmouhy.

Službu "mytí oken Brno" zajišťuje profesionální hospodyně.

Službu "mytí oken Brno" lze objednat zvlášť, či jako součást jiných úklidových služeb.

 

Mytí oken Brno
Mytí oken od LadyHelp Brno vám ušetří čas i starosti - víme, jak na efektivní mytí oken

 

Mytí oken v Brně, v okr. Brno-venkov i Vyškov

Službu "mytí oken Brno" provedeme ve vámi zvoleném dni, čase a intervalu (min. délka jedné návštěvy hospodyně je 4 hodiny). Přizpůsobíme se vašim požadavkům, mytí oken můžeme provést i mimo provozní dobu v případě kanceláří apod.

Působíme v Brně, ale rádi přijedeme umýt okna do Blanska, Rosic, Adamova, Bílovic nad Svitavou, Kuřimi, Rousínova, Slavkova u Brna nebo jiného města či obce v Jihomoravském kraji.

Cenu dopravy najdete níže, stejně jako ceník služby "mytí oken Brno".

Nejčastější požadavky našich zákazníků s ohledem na lokality:

  • mytí oken Šlapanice u Brna
  • mytí oken a žaluzií Brno Bystrc

Proč si najmout firmu na umývání oken?

Pravidelné mytí oken zajistí, že okna budou vypadat čistě a průzračně, což přispívá k lepšímu vzhledu celého objektu. Čistá okna jsou důležitým prvkem dojmu, který váš dům nebo firma dělá na okolí.

Mytím oken odstraníte nečistoty a skvrny, což umožní světlu lépe proniknout do místnosti. Tím se zlepší jak světelnost, tak i výhled z oken.

Pravidelné mytí oken může pomoci předcházet akumulaci škodlivých látek, jako je prach a kyselý déšť, což může prodloužit životnost oken.

Mytím oken se odstraní alergeny, jako jsou pyl a roztoči, což zlepšuje kvalitu vzduchu uvnitř domu a vytváří zdravější prostředí.

Mytí oken je zpravidla náročnou a časově náročnou úlohou. Využitím profesionální služby na mytí oken vám umožní ušetřit čas a energii, které můžete věnovat jiným podstatnějším věcem.

Mytí oken ve výškách může být nebezpečné. Pokud nemáte dostatek zkušeností a případně i potřebné bezpečnostní pomůcky, pak z tohoto důvodu je lepší využít službu odborného mytí oken. Školení zaměstnanci ví jak nejlépe umýt okna, aby vše proběhlo bezpečně.

Ceník mytí oken v Brně a okolí (mytí oken cena)

Práce hospodyně za 1 hodinu 449 Kč*
Úklidové prostředky Dle dodaných prostředků
Doprava v rámci Brna/mytí 250 Kč
Doprava mimo Brno-město 250 Kč + 15 Kč/km

*K ceně bude připočteno platné DPH.
**Okna nemyjeme ve výškových místech, myjeme okna běžně znečištěná.

Ceny mytí oken u větších budov nebo prosklených administrativních objektů se stanovují individuálně.

Cena mytí oken rodinného domu je standardně 449 Kč/hod. Pokud máte tušení, že mytí oken v případě vaší nemovitosti může být složitější oproti běžným zvyklostem, pak nás kontaktuje, cenu mytí oken rodinného domu vám specifikujeme oproti sdělení konkrétnějších informací z vaší strany. 

K ceníku mytí oken v lokalitě Brno-venkov je třeba kalkulovat náklady dopravy (PHM). Cena mytí oken rodinného domu rozlišuje náročnost přístupu k venkovním plochám oken ve výškách.

 

Jak probíhá mytí oken u firmy LadyHelp Brno

Služba „mytí oken Brno“ probíhá vždy na základě předchozí domluvy a osobní prohlídky prostoru. Osobní prohlídka je důležitá pro upřesnění rozsahu a specifikace úklidu a definice náročnosti umývání oken. Na základě těchto informací stanovíme cenu mytí oken, která vychází z ceníku úklidových služeb. Ceny úklidových služeb se mohou lišit dle faktoru rizikovosti nebo dostupnosti (např. práce ve výškách), složitosti úkonu apod.

LadyHelp Brno provádí mytí oken nejen pro domácnosti, ale i pro firmy, či bytové domy. Termín a přesný čas provádění služby „mytí oken Brno“ se vždy snažíme přizpůsobit vašim potřebám.

Proč zvolit služby mytí oken právě od LadyHelp Brno

V LadyHelp Brno pracují profesionálové, kteří mají dlouholeté zkušenosti nejen s prováděním služby „mytí oken“. Při úklidu používáme kvalitní technologie, osvědčené postupy a čistící přípravky, aby naše práce byla co nejvíce efektivní. V oblasti úklidových služeb se neustále vzděláváme a zkoušíme inovativní a šetrné prostředky.

Jsme diskrétní a spolehliví. Nemusíte mít vůbec žádné obavy svěřit nám klíče od vašeho domu. Během úklidu jsme precizní a dbáme na to, aby naše práce byla vidět, a vy jste byli spokojeni. Díky letitým zkušenostem nám služba „umývání oken“ zabere mnohem méně času a vy díky tomu ušetříte.

Máte jakýkoliv dotaz ke službě „mytí oken Brno“ a způsobu fungování firmy LadyHelp Brno? Kontaktujte nás.

Víme, jak správně umýt okna a jak toto mytí oken udělat v efektivně v co nejkratším čase. Cena mytí oken od naší firmy vás mile překvapí.

LadyHelp Brno - vaše firma na čištění i mytí oken a výloh.

 

------------------

Stránku lze dohledat přes výrazy: cenová nabídka mytí oken, mytí oken Brno ceník, mytí oken cena, umývání oken, ceník mytí oken, firma na mytí oken, mytí oken rodinný dům cena. Dále také: ceny mytí oken, cena za mytí oken. Stejně tak: čištění oken, umývání oken, ceník mytí oken, mytí oken a výloh Brno, mytí oken Brno-venkov, mytí oken a žaluzií v Brně, umývání oken v Brně, jak na mytí oken, mytí oken rodinný dům cena, čištění oken.

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, nemáme čas na jakékoliv uklízení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, uklízení není žádná věda, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali paní na uklízení dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

FAQ

Jaké přístroje používáme na čištění čalounění?

Pro čištění čalounění používáme profesionální stroje značky Kärcher.

Jaké přístroje používáme na mokré čištění sedaček?

Mokré čištění sedaček je zajištěno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění sedaček?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění sedačky. Například trojmístná sedačka trvá cca 1 hodinu.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat sedačku?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jaké přístroje používáme na čištění koberce?

Vyčištění koberců je prováděno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění koberce?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění koberce.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat koberec?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Co obsahuje jednorázový (generální) úklid?

V rámci jednorázového úklidu provedeme tyto služby: utřený prach, ošetření povrchů, vyleštění zrcadel a mytí oken i žaluzií, vysátí a vytření podlah. V koupelně a na WC se kromě klasického úklidu zaměřujeme na plísně, vodní kámen a obklady. V kuchyni provádíme hloubkové čištění trouby, lednice apod. Na přání zákazníka umyjeme i vnitřek lednice a kuchyňské linky. Je možné zajistit vyčištění koberce a sedaček. Seznam prací si vždy sjednotíme s přáními a potřebami na sjednané schůzce, kde prostory prohlédneme, abychom měli představu o délce a rozsahu jednotlivé zakázky. 

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. Při jednorázovém úklidu záleží na míře znečištění a použití. Proto je vždy s cenovou kalkulací zaslána i cena úklidových prostředků.

Co obsahuje pravidelný úklid?

Na činnostech při pravidelném úklidu se vždy s klientem předem domluvíme a zařídíme se dle jeho přání. Zpravidla jsou tyto úkony: utřený prach, vyleštěná zrcadla, ochmatánky na dveřích a oknech, vysáté a vytřené podlahy, umytá koupelna a WC, úklid kuchyně, vynesený odpad včetně třídění. V rámci úklidu také rádi vyžehlíme, vypereme, zalijeme květiny a převlečeme postele.

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. V případě pravidelného úklidu respektujeme požadavky na čistící prostředky dané domácnosti (eko, oblíbená značka atd.). Nákup prostředků můžeme zajistit my. V tom případě se i jejich cena promítne v měsíční faktuře. Někteří klienti si zařizují nákup sami. Na chybějící prostředky je hospodyně upozorní tak, aby bylo do příštího úklidu zajištěno doplnění.

Jakou formou probíhá platba za provedený úklid?

Umožňujeme různé platební metody, které jsou co nejvíce přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Pokud využíváte naše úklidové služby pravidelně, je možné platit fakturu jednou měsíčně převodem na náš bankovní účet. Tento způsob platby je pohodlný a umožňuje klientovi mít sumární přehled o výdajích spojených s úklidovými službami.

V případě jednorázového úklidu je platba možná po dokončení zakázky. Po obdržení faktury můžete provést platbu převodem na náš bankovní účet. Alternativně je také možné provést platbu hotově předáním hotovosti na místě realizace úklidu.

Mimo to jsme připraveni přijmout platby pomocí QR kódu. Tato moderní a pohodlná forma platby umožňuje jednoduché a rychlé uskutečnění platby úklidových služeb přes mobilní aplikaci.

Jak se řeší případné reklamace úklidu?

Na kvalitu úklidu dohlíží manažer úklidového provozu, p. Vraspírová. V případně nedokonalostí s vámi vyjedná nápravu k vaší maximální spokojenosti. Proti případným škodám, kterým se při úklidech snažíme zdárně vyhýbat, jsme samozřejmě pojištěni.

Jak probíhá stálý/pravidelný úklid?

Pravidelný úklid probíhá standardně dle domluvy, a to nejčastěji v intervalech: 1x týdně, 2x týdně, 1x za 2 týdny. Jiné četnosti úklidu jsou možné po domluvě. Pravidelný úklid provádí zpravidla jedna stálá hospodyně. Vaše účast na úklidu není nutná. Úklid provádíme od pondělí do neděle v denních časech, případně v časech dle domluvy.

Jak probíhá úvodní schůzka/domluva úklidu?

Každou realizovanou zakázku, ať už generální či pravidelný úklid, domlouváme osobně. Je nutné řešení prostor vidět, zjistit vaše požadavky na úklidovou službu, míru znečistění a zkonzultovat jaké prostředky a pomůcky na úklid použijeme. Výstupem schůzky je přesná specifikace úklidu, cenová nabídka a rezervace termínu úklidu.

Jaké jsou zkušenosti úklidové firmy?

Naše hlavní zaměření je již od roku 2007 na úklidové služby. Poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, kanceláří i komerčních prostor. V domácnostech splníme veškerá individuální přání a uklidíme mimo jiné i terasu, sklep, garáž. Jsme schopni vyklidit, zorganizovat, vyčistit váš byt či dům a dosáhnout toho, aby se příjemně a čistě bydlelo. Zkušenosti máme i s nejmodernějšími povrchy nábytku, kuchyňských linek, obkladů koupelen apod. Rádi vyčistíme i veškeré čalouněné povrchy, jako jsou koberce, sedačky, křesla, matrace a jiné. Tyto zkušenosti nám dovolují zajišťovat úklidy i v kancelářích a firemních prostorech.

V jakých lokalitách LadyHelp působí?

Naše primární působnost je odvislá od sídla naší úklidové firmy, kterou najdete na adrese Krkoškova 41, Brno - 613 00. Proto úklidové služby poskytujeme primárně pro zákazníky z lokality Brno a jeho blízkého okolí (Brno-venkov). Neznamená to však, že pokud by jakýkoliv zákazník chtěl naše úklidové služby využít, že mu nevyhovíme. Vše je o domluvě. Běžně zajišťujeme služby úklidu také v Blansku, Kuřimi, Slavkově u Brna, Rousínově, Rosicích, Adamově, Rajhradě.

Nejnovější zprávy z blogu

Jak uklízet kanceláře? Co vše řešit v rámci úklidu kanceláří? Dozvíte se v tomto článku. Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Jak na úklid domácnosti? Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu domácnosti použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid a tomu přizpůsobit efektivní metody práce. Poradíme vám, jak si zorganizovat úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.

Nezávazná Poptávka