Pravidelný úklid domácnosti Brno 299 Kč / hod.

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Pravidelný úklid domácnosti Brno 299 Kč / hod.

Dny běží jako o závod a vy nemáte čas na pravidelný úklid? Není nic jednoduššího než si objednat profesionální úklidovou firmu, která si s úklidem hravě poradí. Šetříme váš čas, který můžete věnovat rodině nebo práci. Určitě se vám hodí hospodyně do domácnosti v jakémkoliv rozsahu prací. Míru této pomoci si určité dle potřeby. 

Provádíme pravidelný úklid bytů a domů v Brně a okolí - od standardních domácností po luxusní nemovitosti náročných klientů. Naším cílem je udržovat domácnosti hygienicky čisté, perfektně uklizené a provoněné tak, aby byly trvale příjemným prostředím pro odpočinek a relaxaci celé vaší rodiny. Pravidelný úklid zajistí naše profesionální hospodyně se znalostí úklidových činností v každé domácnosti.

 

Pravidelný úklid domácností Brno

Kde pravidelný úklid provádíme a jaké činnosti zahrnuje

Pravidelný úklid prostřednictvím naší hospodyně v domácnosti provádíme nejen v rodinných domech a bytech, ale také v kancelářích nebo ve společenských prostorách bytových domů.

Pravidelný úklid v domácnosti v podání LadyHelp Brno zahrnuje tyto činnosti

 • utření prachu a urovnaní předmětů, 
 • vyleštění zrcadla, okna a dveře,
 • vysátí a vytření podlahy,
 • umytí koupelny a WC,
 • úklid kuchyně,
 • převlečení a ustlání postele,
 • vynesení a třídění odpadu, 
 • praní,
 • žehlení,
 • zalití květin.

Pravidelný úklid v kancelářích dle standardů LadyHelp Brno obsahuje:

 • úklid jednacích místností,
 • úklid pracovních míst zaměstnanců,
 • utření prachu a urovnání předmětů,
 • zalití květin,
 • vyleštění zrcadel, oken a dveří,
 • vysátí a vytření podlahy,
 • vysátí koberců,
 • umytí WC (případně koupelny) a doplnění hygienických potřeb,
 • uklizení kuchyňky,
 • vynesení odpadků.

Pravidelný úklid společných prostor bytových domů

 • zametání a vytírání podlah,
 • úklid výtahové kabiny,
 • čištění zábradlí,
 • čištění okenní parapetů,
 • vyleštění skleněných ploch (např. u dveří), 
 • čištění zařízení společných prostor.


Rozsah a výběr úklidových služeb upravíme dle vašich přání, rádi vám dodáme také úklidové prostředky. Hospodyně v domácnosti provádí pravidelný úklid ve vámi zvoleném dni, čase a intervalu (min. délka jedné návštěvy hospodyně je 4 hodiny). K ceně bude připočteno platné DPH.

Tip: Váš 3pokojový byt pravidelně uklidíme s měsíčním účtem již od 1196* Kč.

Přípravky, které používáme během pravidelného úklidu

Naše úklidová firma pracuje pouze s kvalitními čistícími prostředky, které jsou šetrné k materiálům. Na každý materiál používáme jiný typ prostředků a zařízení dle účelu jejich použití. S veškerými přípravky máme dlouholeté zkušenosti. Nezanechávají viditelné skvrny, zápach nebo mastný povlak na zařízení. 

Proč úklid společných prostor od LadyHelp?

V LadyHelp máme vyškolené zaměstnance (profesionální a pečlivé hospodyně do domácnosti), dbáme na ověřené postupy a techniky, které jsou účinné a efektivní. Pracujeme rychle a spolehlivě. Máme dlouholeté zkušenosti a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Zajišťujeme také jednorázový/generální úklid.

Ceník pravidelného úklidu domácností v Brně

Práce hospodyně za 1 hodinu 299 Kč*
Úklidové prostředky Dle dodaných prostředků
Doprava po Brně Zdarma
Doprava mimo Brno 15 Kč/km

*K ceně bude připočteno platné DPH.

 

Pravidelný úklid - na co se nejčastěji ptáte

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. V případě pravidelného úklidu respektujeme požadavky na čistící prostředky dané domácnosti (eko, oblíbená značka atd.). Nákup prostředků můžeme zajistit my. V tom případě se i jejich cena promítne v měsíční faktuře. Někteří klienti si zařizují nákup sami. Na chybějící prostředky je hospodyně upozorní tak, aby bylo do příštího úklidu zajištěno doplnění. 

Co obsahuje pravidelný úklid?

Na činnostech při pravidelném úklidu se vždy s klientem předem domluvíme a zařídíme se dle jeho přání. Zpravidla jsou tyto úkony: utřený prach, vyleštěná zrcadla, ochmatánky na dveřích a oknech, vysáté a vytřené podlahy, umytá koupelna a WC, úklid kuchyně, vynesený odpad včetně třídění. V rámci úklidu také rádi vyžehlíme, vypereme, zalijeme květiny a převlečeme postele. 

---------------

Naše služby josu na internetu dohledatelné přes výrazy: úklid domácnosti Brno cena, úklid domácnosti Brno, uklízení domácnosti, pravidelný úkllid domácnosti Brno.

Nezávazná Poptávka

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.