Úklid po malování Brno

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Úklid po malování Brno

Máte za sebou malování domu, bytu či kanceláře? Zaschlé barvy vás děsí? Představujete si několik hodin strávených na jejich odstranění? Nevěšte hlavu. Zavolejte na pomoc LadyHelp. S týmem profesionálů bude práce hotova rychle, kvalitně a bez starostí.

Jak provádíme úklid po malířích?

Provádíme profesionální úklid s přípravky, které zaschlé barvy spolehlivě odstraní z podlahy, oken, dveří i nábytku. Přípravky jsou šetrné ke všem materiálům a povrchům. Nezanechávají viditelné skvrny či povlak, nepoškozují nábytek a nezanechávají nepříjemný chemický zápach. 

Kromě samotného úklidu po malování jsme schopni prostory před malováním předpřipravit, a to tak, aby se eliminovalo ušpinění. Před malováním je žádoucí skrýt veškerý nábytek igelitem či jinou plachtou a posunout ho od zdi ke středu místnosti, případně odnést z místnosti úplně. Na podlahu je nutné připravit, a nejlépe lepící páskou k okrajům připevnit, plachtu, která ji z větší části ochrání. Při přípravě myslíme také na dveře i okna.

Kdy provádět úklid po malování?

Stejně jako plánujete malíře, naplánujete i úklidové služby. Úklid hned po malování nebo v jeho průběhu je efektivnější. Skvrny ještě nejsou příliš zaschlé a jdou odstranit rychleji. Výhodou pro vás je tedy nižší cena. V případě, že na objednání úklidových služeb předem zapomenete, nic se neděje. V LadyHelp si poradíme s každou zaschlou skvrnou.

Cena úklidu po malování

Finální cena se odvíjí od velikosti prostoru, počtu hodin strávených úklidem a množství použitých přípravků. Na orientační cenu se můžete podívat v ceníku úklidových služeb nebo nás neváhejte kontaktovat

Proč úklid po malířích od LadyHelp?

V LadyHelp máme vyškolené zaměstnance, ověřené postupy a techniky, které jsou účinné a efektivní. Pracujeme rychle a spolehlivě. Máme dlouholeté zkušenosti a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Kromě služby „úklid po malířích” zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid domácností i úklid kanceláří v Brně a okolí. Přiobjednat si můžete také mytí oken, profesionální čištění koberců a sedaček či stěhování. 

Poptávka