Úklid po malování Brno

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Úklid po malování Brno

Máte za sebou malování domu, bytu či kanceláře? Zaschlé barvy vás děsí? Představujete si několik hodin strávených na jejich odstranění? Nevěšte hlavu. Zavolejte na pomoc LadyHelp. S týmem profesionálů bude práce hotova rychle, kvalitně a bez starostí.

Jak provádíme úklid po malířích?

Provádíme profesionální úklid s přípravky, které zaschlé barvy spolehlivě odstraní z podlahy, oken, dveří i nábytku. Přípravky jsou šetrné ke všem materiálům a povrchům. Nezanechávají viditelné skvrny či povlak, nepoškozují nábytek a nezanechávají nepříjemný chemický zápach. 

Kromě samotného úklidu po malování jsme schopni prostory před malováním předpřipravit, a to tak, aby se eliminovalo ušpinění. Před malováním je žádoucí skrýt veškerý nábytek igelitem či jinou plachtou a posunout ho od zdi ke středu místnosti, případně odnést z místnosti úplně. Na podlahu je nutné připravit, a nejlépe lepící páskou k okrajům připevnit, plachtu, která ji z větší části ochrání. Při přípravě myslíme také na dveře i okna.

Kdy provádět úklid po malování?

Stejně jako plánujete malíře, naplánujete i úklidové služby. Úklid hned po malování nebo v jeho průběhu je efektivnější. Skvrny ještě nejsou příliš zaschlé a jdou odstranit rychleji. Výhodou pro vás je tedy nižší cena. V případě, že na objednání úklidových služeb předem zapomenete, nic se neděje. V LadyHelp si poradíme s každou zaschlou skvrnou.

Cena úklidu po malování

Finální cena se odvíjí od velikosti prostoru, počtu hodin strávených úklidem a množství použitých přípravků. Na orientační cenu se můžete podívat v ceníku úklidových služeb nebo nás neváhejte kontaktovat

Proč úklid po malířích od LadyHelp?

V LadyHelp máme vyškolené zaměstnance, ověřené postupy a techniky, které jsou účinné a efektivní. Pracujeme rychle a spolehlivě. Máme dlouholeté zkušenosti a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Kromě služby „úklid po malířích” zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid domácností i úklid kanceláří v Brně a okolí. Přiobjednat si můžete také mytí oken, profesionální čištění koberců a sedaček či stěhování. 

Nezávazná Poptávka

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.