Stěhování, vyklízení v Brně od 449 Kč / hod.

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Stěhování, vyklízení v Brně od 449 Kč / hod.
Stěhování, vyklízení v Brně od 449 Kč / hod.

Naše společnost vám nově zajistí i stěhovací a vyklízecí práce. Vyklidíme všechny možné prostory (půdy, sklepy, byty), roztřídíme odpad a zajistíme odvoz do recyklačního střediska. Máte zájem o službu "stěhování Brno" nebo "vyklízení Brno", pak nás kdykoliv kontaktujte.

Jsme připraveni vám být okamžitě k dispozici. Potřebujete se přestěhovat? Potřebujete vyklidit byt, půdu, sklep? Koupili jste nábytek a nevíte jak ho přesunout do vaší domácnosti? S tím vším vám rádi pomůžeme.

Rádi vám zajistíme stěhování bytů, domů, kanceláří v Brně a jeho okolí. To samé platí i pro vyklízení veškerých vnitřních prostor.

Dle typu řešeného prostoru rozlišujeme:

 • vyklízení a stěhování bytů v Brně a okolí

 • vyklízení a stěhování domů a půd v Brně a okolí

 • vyklízení a stěhování kanceláří a firem v Brně a okolí

 • převezeme drobné věci

 • vyklízení a stěhování valkoskladů s nábytkem

   

Vyklidíme všechny možné prostory (půdy, sklepy, byty), roztřídíme odpad a zajistíme odvoz do recyklačního střediska. Služba "Vyklízení Brno" je komplexním servisem se vším všudy.

 

Nejčastější realizace:

 1. vyklízení bytu (Brno a okolí)
 2. stěhování kanceláří (Brno a okolí)
 3. vyklízení sklepů (Brno a okolí)
 4. stěhování bytu (Brno a okolí)
   

Ceník stěhování a vyklízení Brno:

Přeprava v rámci Brna

Přistavení vozidla s řidičem a kilometry v rámci Brna ZDARMA
Dodávka s řidičem 1 hod. od 449 Kč*

Přeprava mimo Brno

Přistavení vozidla s řidičem a kilometry mimo Brno 15 Kč / km*
Nakládka a vykládka 250 Kč / hod.*

Další pomocník při nakládce - sazba za hodinu: 400 Kč*

Kontaktujte nás, spočítáme vám cenu na míru. Záleží na množství věcí a vaší spoluúčasti.

*K ceně bude připočteno platné DPH. 

Pokud máte nejasnosti k ceníku služby "stěhování Brno", pak nás kontaktujte napřímo. Cenu služby "stěhování Brno" vám rádi vykalkulujeme dopodrobna na konkrétním typu zakázky.

Jak probíhá služba „vyklízení Brno“?

Služba „vyklízení Brno“ probíhá vždy na základě předchozí domluvy a osobní prohlídky prostoru. Osobní prohlídka je důležitá pro upřesnění rozsahu a požadavků na vyklizení. Na základě těchto informací stanovíme cenu vyklizení, která vychází z ceníku úklidových služeb. Po schválení ceny služby „vyklízení Brno“ je provedena realizace dle dohodnutých podmínek a prostor je předáván vyklizený a vystěhovaný, jak to požadovala smluvní strana.

 

Proč zvolit služby „stěhování Brno“ nebo „vyklízení Brno“ od LadyHelp Brno

V LadyHelp Brno pracují profesionálové, kteří mají dlouholeté zkušenosti s prováděním veškerých forem stěhování, vyklízení a úklidu. Při těchto činnostech používáme osvědčené postupy a technologie, aby naše práce byla co nejvíce efektivní.

Jsme diskrétní a spolehliví. Nemusíte mít vůbec žádné obavy svěřit nám klíče od vašeho domu nebo firmy. Během vyklízení a stěhování jsme precizní a dbáme na to, aby naše práce byla perfektní, a vy jste byli naprosto spokojeni. Díky letitým zkušenostem nám služby stěhování a vyklízení zaberou mnohem méně času a vy díky tomu ušetříte. Garantujeme vám plnou spokojenost s naší stěhovací službou.

Máte jakýkoliv dotaz ke službám „stěhování Brno“ nebo „vyklízení Brno“ a způsobu fungování firmy LadyHelp Brno? Kontaktujte nás.

LadyHelp - váš specialista na stěhování bytů, domů i firem.

------------------

Lidé naše služby hledají na internetu přes výrazy: vyklízení Brno, vyklizení bytu Brno, stěhování kanceláří Brno, stěhování bytů Brno, vyklízení sklepů Brno, stěhování Brno ceník, vyklízecí práce Brno, ceník stěhování Brno. Taktéž používají hledací výrazy: stěhování Brno cena, stěhovací služby Brno, stěhovací firma Brno, vyklízecí práce Brno.

 

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu domácnosti použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid a tomu přizpůsobit efektivní metody práce. Poradíme vám, jak si zorganizovat úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.

Nezávazná Poptávka

 Úklidové prostředky

Úklidové prostředky STANDARD

 • Čistič na skleněné povrchy
 • Prostředek proti prachu
 • Tekutý prášek
 • Čistič na mastnotu
 • Čistič na vodní kámen
 • Čistič na toalety
 • Švédské prachovky
 • Viskózní houbičky
 • Smeták
 • Vysavač
 • Žebřík
 • Stěrka
 • Pytle na odpadky

EXTRA = STANDARD+    

 • Indesit (odvápňovač myčky)
 • HCL kyselina (ošetření toaletní mísy)
 • AGRO (lesk na květiny)