Čištění sedaček, sedacích souprav, čalounění Brno

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Čištění sedaček, sedacích souprav, čalounění Brno
Čištění sedaček, sedacích souprav, čalounění Brno

Chcete, aby vaše sedací souprava byla zase jako nová? Rádi byste zbavili matrace skvrn nebo vrátili zašlou krásu oblíbenému křeslu? Nechcete řešit nové přečalounění židlí? Máme službu přesně pro vás! Vrátíme vaší sedačce šmrnc. Objednejte si profesionální čištění sedaček od LadyHelp Brno. Využijte naše zkušenosti s čištěním sedacích souprav.

Jaký materiál sedacích souprav čistíme?

Co rodina či firma, to jiná preference. Někdo má rád kožené sedačky, které v létě skvěle chladí. Někdo preferuje semišové sedačky, které jsou příjemné na dotek. Materiálů je hodně a každý z nich potřebuje speciální péči a jiný čistící prostředek. My jsme na různé materiály sedaček připraveni. Máme slouholeté zkušenosti s čištěním potahů sedaček. Pokud potřebujete profesionální čištění sedaček, jsme tu pro vás.

 

Jaké typy sedaček v rámci služby "čištění sedacích souprav Brno" dokážeme úvést do původního stavu.

Čištění kožených (koženkových) sedaček

Říká se, že kožená sedačka nepotřebuje přílišnou údržbu. Je tomu opravdu tak? I kožené povrchy musíte udržovat, abyste předešli poškození. Existují babské rady typu ocet a líh a klasické mýdlo. Nic však není lepší než speciální impregnace. V rámci služby "čištění kožené sedačky Brno" vám zajistíme profesionální vyčištění, budete překvapení a maximálně spokojení. Po vyčištění kožené sedací soupravy si řeknete, že je zase jako nová. To vám garantujeme.

Čištění sedaček z mikrovláken

Aby mikrovlákno vypadalo dobře, musíte se o něj pravidelně starat a pravidelně mu zajistit profesionální čištění sedaček. Nikdy nenechte skvrny na sedačce zaschnout. Už se jich nemusíte zbavit. Zavolejte nám a my se o skvrny na vaší pohovce profesionálně postaráme. Objednejte si službu "čištění sedací soupravy Brno". 

Čištění semišových (mikroplyš) sedaček

Oproti koženému gauči jsou ty semišové dost náchylné na zašpinění a hůře se čistí. Při čištění sedacích souprav musíte dodržovat předepsané postupy a hlavně vybírat čistící přípravky, které povrch sedačky nepoškodí. S čištěním semišových sedacích souprav vám rádi profesionálně pomůžeme. 

Čištění ostatních látkových potahů sedaček (bavlna, mikrofáze, carabu)

Není látka jako látka. Bavlna, mikrofáze, carabu a další moderní materiály mají také své specifika. Každá jiné a každá si zaslouží speciální péči. Nechte si vaši sedačku vyčistit profesionálně. 

Používaná technika na čištění čalounění sedaček

LadyHelp provádí veškeré čištění koberců, sedaček, matrací a všeho čalouněného nábytku za použití pouze vysoce kvalitních a profesionálních strojů Kärcher. Pro čištění čalouněného nábytku a koberců používáme nejkvalitnější čistící prostředky bez bělících složek, které jsou velmi účinné a šetrné ke struktuře koberce. Ručíme za odbornost, profesionalitu, spolehlivost a pečlivost našich zaměstnanců. Jejich práce je prvotřídní. 

Mokré čištění sedacích souprav

Hloubkové mokré čištění sedacích souprav a čalounění provádíme pomocí špičkových strojů Kärcher a účinných čisticích prostředků speciálně vyvinutých pro tento účel. Díky tomu můžeme nabídnout šetrné čištění sedaček.

Čištění čalounění sedaček a sedacích souprav Brno

Touto metodou zbavíme čalounění skvrn i prachu a mikroorganismů, kterých se zde usazuje značné množství. Ačkoliv nejsou vidět, spolehněte se, že i ve vašem čalouněném nábytku se vyskytují. Roztoči, bakterie a spory můžou představovat značná zdravotní rizika nejen pro alergiky. My v rámci čištění čalouněných sedacích souprav dbáme na preciznost výsledku právě i s ohledem na eliminaci výše uvedených mikroorganismů, alergenů a prachu. Bez profesionální techniky, odpovídajících čisticích prostředků a individuálních zkušeností tohoto efektu nedosánete.

Objednejte si u nás čištění čalounění a váš nábytek bude zase čistý, beze skvrn a hygienicky ošetřený. Navíc bude zbavený nepříjemných zápachů = krásně voňavý.

Umíme čistit sedačky i jiné čalounění

Zajistíme:

 • čištění kožených sedaček (Brno a okolí)
 • čištění textilních sedacích souprav a pohovek (Brno a okolí)
 • čištění čalounění židlí, křesel a lenošek (Brno a okolí)
 • čištění kancelářských židlí (Brno a okolí)
 • čištění matrací (Brno a okolí)

Nejžádanější je služba "čištění kožené sedačky Brno".

Provádíme i spěcifičtější úkony, např. čištění koženkových sedacích souprav.

Nechte si vyčistit čalounění od LadyHelp. Stačí vyplnit poptávkový formulář a objednat službu zvlášť nebo v rámci kompletního úklidu. Provádíme nejen v Brně, ale i čištění sedaček si můžete objednat i pro Brno-venkov.

Jak probíhá čištění čalounění?

 • Speciální profesionální stroj určený právě pro čištění textilních povrchů pod tlakem vhání do čalounění směs teplé vody a účinného čisticího prostředku. Ta se tak dostane do dostatečné hloubky. Ideální pro čištění sedacích souprav a potahů (nutno zvážit typ čalounění).
 • Extrakční část čisticího stroje pak tekutinu odsává i s nečistotami do té doby usazenými hluboko pod povrchem nebo vpitými do textilie ve formě skvrn.
 • Nečistoty se ukládají ve sběrné nádobě.
 • Tento postup čištění sedaček a jiného čalounění zaručí hloubkovou čistotu, svěží vůni i vzhled a obnovení zdravotní nezávadnosti čalounění.
 • Přestože jde o účinnou metodu, je zároveň maximálně šetrná a zanechává poměrně nízkou zbytkovou vlhkost. Vysychání je proto rychlé a bezproblémové.

Ceník čištění sedaček a sedacích souprav Brno

Čištění sedaček a čalounění od 300 Kč/sedací místo
Doprava mimo Brno - město 15 Kč/km

Lokality působění naší firmy:

 • čištění sedaček a čalounění pro Brno-město
 • čištění sedaček a čalounění pro Brno-venkov

Poptávka čištění sedaček, sedacích souprav Brno

 

LadyHelp Brno: profesionální čištění sedaček pro Brno a okolí. Víme, jak vyčistiti sedačku z mikroplyše, jak vyčistit čalouněnou sedačku, čím nejlépe vyčistiti látkovou sedačku, jak vyčistiti sedačku od moči nebo psích chlupů. Jsme tu pro vás, využijte našich odborných znalostí a dlouholetých zkušeností.

 

--------------------

Tuto stránku dohledáte pod výrazy: profesionální čištění sedaček Brno, čištění sedacích souprav Brno, čištění čalounění Brno, čištění sedaček Brno-venkov, čištění koberců a čalounění sedaček. Dále také: čištění gauče, čištění kožené sedačky Brno, čištění kožené sedací soupravy Brno, odborné čištění koberce sedačky matrace, čištění koženkových sedacích souprav, čištění čalounění sedací soupravy, firma na čištění sedaček.

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, nemáme čas na jakékoliv uklízení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, uklízení není žádná věda, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali paní na uklízení dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

FAQ

Jaké přístroje používáme na čištění čalounění?

Pro čištění čalounění používáme profesionální stroje značky Kärcher.

Jaké přístroje používáme na mokré čištění sedaček?

Mokré čištění sedaček je zajištěno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění sedaček?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění sedačky. Například trojmístná sedačka trvá cca 1 hodinu.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat sedačku?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jaké přístroje používáme na čištění koberce?

Vyčištění koberců je prováděno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění koberce?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění koberce.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat koberec?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Co obsahuje jednorázový (generální) úklid?

V rámci jednorázového úklidu provedeme tyto služby: utřený prach, ošetření povrchů, vyleštění zrcadel a mytí oken i žaluzií, vysátí a vytření podlah. V koupelně a na WC se kromě klasického úklidu zaměřujeme na plísně, vodní kámen a obklady. V kuchyni provádíme hloubkové čištění trouby, lednice apod. Na přání zákazníka umyjeme i vnitřek lednice a kuchyňské linky. Je možné zajistit vyčištění koberce a sedaček. Seznam prací si vždy sjednotíme s přáními a potřebami na sjednané schůzce, kde prostory prohlédneme, abychom měli představu o délce a rozsahu jednotlivé zakázky. 

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. Při jednorázovém úklidu záleží na míře znečištění a použití. Proto je vždy s cenovou kalkulací zaslána i cena úklidových prostředků.

Co obsahuje pravidelný úklid?

Na činnostech při pravidelném úklidu se vždy s klientem předem domluvíme a zařídíme se dle jeho přání. Zpravidla jsou tyto úkony: utřený prach, vyleštěná zrcadla, ochmatánky na dveřích a oknech, vysáté a vytřené podlahy, umytá koupelna a WC, úklid kuchyně, vynesený odpad včetně třídění. V rámci úklidu také rádi vyžehlíme, vypereme, zalijeme květiny a převlečeme postele.

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. V případě pravidelného úklidu respektujeme požadavky na čistící prostředky dané domácnosti (eko, oblíbená značka atd.). Nákup prostředků můžeme zajistit my. V tom případě se i jejich cena promítne v měsíční faktuře. Někteří klienti si zařizují nákup sami. Na chybějící prostředky je hospodyně upozorní tak, aby bylo do příštího úklidu zajištěno doplnění.

Jakou formou probíhá platba za provedený úklid?

Umožňujeme různé platební metody, které jsou co nejvíce přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Pokud využíváte naše úklidové služby pravidelně, je možné platit fakturu jednou měsíčně převodem na náš bankovní účet. Tento způsob platby je pohodlný a umožňuje klientovi mít sumární přehled o výdajích spojených s úklidovými službami.

V případě jednorázového úklidu je platba možná po dokončení zakázky. Po obdržení faktury můžete provést platbu převodem na náš bankovní účet. Alternativně je také možné provést platbu hotově předáním hotovosti na místě realizace úklidu.

Mimo to jsme připraveni přijmout platby pomocí QR kódu. Tato moderní a pohodlná forma platby umožňuje jednoduché a rychlé uskutečnění platby úklidových služeb přes mobilní aplikaci.

Jak se řeší případné reklamace úklidu?

Na kvalitu úklidu dohlíží manažer úklidového provozu, p. Vraspírová. V případně nedokonalostí s vámi vyjedná nápravu k vaší maximální spokojenosti. Proti případným škodám, kterým se při úklidech snažíme zdárně vyhýbat, jsme samozřejmě pojištěni.

Jak probíhá stálý/pravidelný úklid?

Pravidelný úklid probíhá standardně dle domluvy, a to nejčastěji v intervalech: 1x týdně, 2x týdně, 1x za 2 týdny. Jiné četnosti úklidu jsou možné po domluvě. Pravidelný úklid provádí zpravidla jedna stálá hospodyně. Vaše účast na úklidu není nutná. Úklid provádíme od pondělí do neděle v denních časech, případně v časech dle domluvy.

Jak probíhá úvodní schůzka/domluva úklidu?

Každou realizovanou zakázku, ať už generální či pravidelný úklid, domlouváme osobně. Je nutné řešení prostor vidět, zjistit vaše požadavky na úklidovou službu, míru znečistění a zkonzultovat jaké prostředky a pomůcky na úklid použijeme. Výstupem schůzky je přesná specifikace úklidu, cenová nabídka a rezervace termínu úklidu.

Jaké jsou zkušenosti úklidové firmy?

Naše hlavní zaměření je již od roku 2007 na úklidové služby. Poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, kanceláří i komerčních prostor. V domácnostech splníme veškerá individuální přání a uklidíme mimo jiné i terasu, sklep, garáž. Jsme schopni vyklidit, zorganizovat, vyčistit váš byt či dům a dosáhnout toho, aby se příjemně a čistě bydlelo. Zkušenosti máme i s nejmodernějšími povrchy nábytku, kuchyňských linek, obkladů koupelen apod. Rádi vyčistíme i veškeré čalouněné povrchy, jako jsou koberce, sedačky, křesla, matrace a jiné. Tyto zkušenosti nám dovolují zajišťovat úklidy i v kancelářích a firemních prostorech.

V jakých lokalitách LadyHelp působí?

Naše primární působnost je odvislá od sídla naší úklidové firmy, kterou najdete na adrese Krkoškova 41, Brno - 613 00. Proto úklidové služby poskytujeme primárně pro zákazníky z lokality Brno a jeho blízkého okolí (Brno-venkov). Neznamená to však, že pokud by jakýkoliv zákazník chtěl naše úklidové služby využít, že mu nevyhovíme. Vše je o domluvě. Běžně zajišťujeme služby úklidu také v Blansku, Kuřimi, Slavkově u Brna, Rousínově, Rosicích, Adamově, Rajhradě.

Nejnovější zprávy z blogu

Jak uklízet kanceláře? Co vše řešit v rámci úklidu kanceláří? Dozvíte se v tomto článku. Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Jak na úklid domácnosti? Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu domácnosti použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid a tomu přizpůsobit efektivní metody práce. Poradíme vám, jak si zorganizovat úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.

Nezávazná Poptávka