Čištění sedaček, sedacích souprav, čalounění Brno

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Čištění sedaček, sedacích souprav, čalounění Brno

Chcete, aby vaše sedací souprava byla zase jako nová? Rádi byste zbavili matraci skvrn nebo vrátili zašlou krásu oblíbenému křeslu? Máme službu přesně pro vás! Vrátíme vaší sedačce šmrnc. 

Jaký materiál sedacích souprav čistíme?

Co rodina či firma to jiná preference. Někdo má rád kožené sedačky, které v létě skvěle chladí. Někdo preferuje semišové sedačky, které jsou příjemné na dotek. Materiálů je hodně a každý z nich potřebuje speciální péči a jiný čistící prostředek. My jsme na různé materiály sedaček připraveni. Jaké typy sedaček čistíme?

Čištění kožených (koženkových) sedaček

Říká se, že kožená sedačka nepotřebuje přílišnou údržbu. Je tomu opravdu tak? I kožené povrchy musíte udržovat, abyste předešli poškození. Existují babské rady typu ocet a líh a klasické mýdlo. Nic není lepší než kvalitní impregnace.  

Čištění sedaček z mikrovláken

Aby mikrovlákno vypadalo dobře, musíte se o něj pravidelně starat. Nenechte skvrny na sedačce zaschnout. Už se jich nikdy nemusíte zbavit. Zavolejte nám a my se o skvrny na vaší pohovce profesionálně postaráme. 

Čištění semišových (mikroplyš) sedaček

Oproti koženému gauči jsou ty semišové dost náchylné na zašpinění a hůře se čistí. Při čištění musíte dodržovat předepsané postupy a hlavně vybírat čistící přípravky, které povrch sedačky nepoškodí. S čištěním semišových sedacích souprav vám rádi profesionálně pomůžeme. 

Čištění ostatních látkových potahů sedaček (bavlna, mikrofáze, carabu)

Není látka jako látka. Bavlna, mikrofáze, carabu a další moderní materiály mají také své specifika. Každá jiné a každá si zaslouží speciální péči. Nechte si vaši sedačku vyčistit profesionálně. 

Používaná technika na čištění čalounění sedaček

LadyHelp provádí veškeré čištění koberců, sedaček, matrací a všeho čalouněného nábytku za použití pouze vysoce kvalitních a profesionálních strojů Kärcher. Používáme nejkvalitnější čistící prostředky bez bělících složek, které jsou velmi účinné a šetrné ke struktuře koberce. Ručíme za odbornost, profesionalitu, spolehlivost a důvěryhodnost našich zaměstnanců. 

Mokré čištění sedacích souprav

Hloubkové mokré čištění sedacích souprav a čalounění provádíme pomocí špičkových strojů Kärcher a účinných čisticích prostředků speciálně vyvinutých pro tento účel.

 Čištění čalounění, čištění sedaček

Touto metodou zbavíme čalounění skvrn i prachu a mikroorganismů, kterých se zde usazuje značné množství. Ačkoliv nejsou vidět, spolehněte se, že i ve vašem čalouněném nábytku se vyskytují. Roztoči, bakterie a spory můžou představovat značná zdravotní rizika nejen pro alergiky.

Objednejte si u nás čištění čalounění a váš nábytek zase bude čistý, beze skvrn a hygienicky nezávadný. Navíc bude zbavený nepříjemných zápachů a krásně voňavý.

Umíme čistit sedačky i jiné čalounění

Vyčistíme pro vás například:

  • Textilní sedačky a pohovky
  • Lenošky, křesla nebo čalounění židlí
  • Kancelářské židle
  • Matrace

Nechte si vyčistit čalounění od LadyHelp. Stačí vyplnit poptávkový formulář a objednat službu zvlášť nebo v rámci kompletního úklidu.

Jak probíhá čištění čalounění?

  • Speciální stroj určený právě pro čištění textilních povrchů pod tlakem vhání do čalounění směs teplé vody a účinného čisticího prostředku. Ta se tak dostane do dostatečné hloubky.
  • Extrakční část čisticího stroje pak tekutinu odsává i s nečistotami do té doby usazenými hluboko pod povrchem nebo vpitými do textilie ve formě skvrn.
  • Nečistoty se ukládají ve sběrné nádobě.
  • Tento postup čištění sedaček a jiného čalounění zaručí hloubkovou čistotu, svěží vůni i vzhled a obnovení zdravotní nezávadnosti čalounění.
  • Přestože jde o účinnou metodu, je zároveň maximálně šetrná a zanechává poměrně nízkou zbytkovou vlhkost. Vysychání je proto rychlé a bezproblémové.

Touto metodou zbavíme čalounění skvrn i prachu a mikroorganismů, kterých se zde usazuje značné množství. Ačkoliv nejsou vidět, spolehněte se, že i ve vašem čalouněném nábytku se vyskytují. Roztoči, bakterie a spory mohou představovat značná zdravotní rizika nejen pro alergiky.

Objednejte si u nás čištění čalounění a váš nábytek zase bude čistý, beze skvrn a hygienicky nezávadný. Navíc bude zbavený nepříjemných zápachů a krásně voňavý.

Ceník čištění sedaček, sedacích souprav Brno

Čištění sedaček a čalounění od 200 Kč/sedací místo
Doprava mimo Brno - město 15 Kč/km

Poptávka čištění sedaček, sedacích souprav Brno

Čištění sedaček - na co se nejčastěji ptáte

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat sedačku?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jak dlouho trvá čištění sedaček?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění sedačky. Například trojmístná sedačka trvá cca 1 hodinu.

Jaké přístroje používáme na mokré čištění sedaček?

Mokré čištění sedaček je zajištěno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jaké přístroje používáme na čištění čalounění?

Pro čištění čalounění používáme profesionální stroje značky Kärcher.

Poptávka