Čištění sedaček, sedacích souprav, čalounění Brno

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Čištění sedaček, sedacích souprav, čalounění Brno

Chcete, aby vaše sedací souprava byla zase jako nová? Rádi byste zbavili matraci skvrn nebo vrátili zašlou krásu oblíbenému křeslu? Máme službu přesně pro vás! Vrátíme vaší sedačce šmrnc. 

Jaký materiál sedacích souprav čistíme?

Co rodina či firma to jiná preference. Někdo má rád kožené sedačky, které v létě skvěle chladí. Někdo preferuje semišové sedačky, které jsou příjemné na dotek. Materiálů je hodně a každý z nich potřebuje speciální péči a jiný čistící prostředek. My jsme na různé materiály sedaček připraveni. Jaké typy sedaček čistíme?

Čištění kožených (koženkových) sedaček

Říká se, že kožená sedačka nepotřebuje přílišnou údržbu. Je tomu opravdu tak? I kožené povrchy musíte udržovat, abyste předešli poškození. Existují babské rady typu ocet a líh a klasické mýdlo. Nic není lepší než kvalitní impregnace.  

Čištění sedaček z mikrovláken

Aby mikrovlákno vypadalo dobře, musíte se o něj pravidelně starat. Nenechte skvrny na sedačce zaschnout. Už se jich nikdy nemusíte zbavit. Zavolejte nám a my se o skvrny na vaší pohovce profesionálně postaráme. 

Čištění semišových (mikroplyš) sedaček

Oproti koženému gauči jsou ty semišové dost náchylné na zašpinění a hůře se čistí. Při čištění musíte dodržovat předepsané postupy a hlavně vybírat čistící přípravky, které povrch sedačky nepoškodí. S čištěním semišových sedacích souprav vám rádi profesionálně pomůžeme. 

Čištění ostatních látkových potahů sedaček (bavlna, mikrofáze, carabu)

Není látka jako látka. Bavlna, mikrofáze, carabu a další moderní materiály mají také své specifika. Každá jiné a každá si zaslouží speciální péči. Nechte si vaši sedačku vyčistit profesionálně. 

Používaná technika na čištění čalounění sedaček

LadyHelp provádí veškeré čištění koberců, sedaček, matrací a všeho čalouněného nábytku za použití pouze vysoce kvalitních a profesionálních strojů Kärcher. Používáme nejkvalitnější čistící prostředky bez bělících složek, které jsou velmi účinné a šetrné ke struktuře koberce. Ručíme za odbornost, profesionalitu, spolehlivost a důvěryhodnost našich zaměstnanců. 

Mokré čištění sedacích souprav

Hloubkové mokré čištění sedacích souprav a čalounění provádíme pomocí špičkových strojů Kärcher a účinných čisticích prostředků speciálně vyvinutých pro tento účel.

 Čištění čalounění, čištění sedaček Brno

Touto metodou zbavíme čalounění skvrn i prachu a mikroorganismů, kterých se zde usazuje značné množství. Ačkoliv nejsou vidět, spolehněte se, že i ve vašem čalouněném nábytku se vyskytují. Roztoči, bakterie a spory můžou představovat značná zdravotní rizika nejen pro alergiky.

Objednejte si u nás čištění čalounění a váš nábytek zase bude čistý, beze skvrn a hygienicky nezávadný. Navíc bude zbavený nepříjemných zápachů a krásně voňavý.

Umíme čistit sedačky i jiné čalounění

Vyčistíme pro vás například:

  • Textilní sedačky a pohovky
  • Lenošky, křesla nebo čalounění židlí
  • Kancelářské židle
  • Matrace

Nechte si vyčistit čalounění od LadyHelp. Stačí vyplnit poptávkový formulář a objednat službu zvlášť nebo v rámci kompletního úklidu.

Jak probíhá čištění čalounění?

  • Speciální stroj určený právě pro čištění textilních povrchů pod tlakem vhání do čalounění směs teplé vody a účinného čisticího prostředku. Ta se tak dostane do dostatečné hloubky.
  • Extrakční část čisticího stroje pak tekutinu odsává i s nečistotami do té doby usazenými hluboko pod povrchem nebo vpitými do textilie ve formě skvrn.
  • Nečistoty se ukládají ve sběrné nádobě.
  • Tento postup čištění sedaček a jiného čalounění zaručí hloubkovou čistotu, svěží vůni i vzhled a obnovení zdravotní nezávadnosti čalounění.
  • Přestože jde o účinnou metodu, je zároveň maximálně šetrná a zanechává poměrně nízkou zbytkovou vlhkost. Vysychání je proto rychlé a bezproblémové.

Touto metodou zbavíme čalounění skvrn i prachu a mikroorganismů, kterých se zde usazuje značné množství. Ačkoliv nejsou vidět, spolehněte se, že i ve vašem čalouněném nábytku se vyskytují. Roztoči, bakterie a spory mohou představovat značná zdravotní rizika nejen pro alergiky.

Objednejte si u nás čištění čalounění a váš nábytek zase bude čistý, beze skvrn a hygienicky nezávadný. Navíc bude zbavený nepříjemných zápachů a krásně voňavý.

Ceník čištění sedaček, sedacích souprav Brno

Čištění sedaček a čalounění od 200 Kč/sedací místo
Doprava mimo Brno - město 15 Kč/km

Poptávka čištění sedaček, sedacích souprav Brno

Čištění sedaček - na co se nejčastěji ptáte

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat sedačku?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jak dlouho trvá čištění sedaček?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění sedačky. Například trojmístná sedačka trvá cca 1 hodinu.

Jaké přístroje používáme na mokré čištění sedaček?

Mokré čištění sedaček je zajištěno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jaké přístroje používáme na čištění čalounění?

Pro čištění čalounění používáme profesionální stroje značky Kärcher.

Nezávazná Poptávka

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.