Úklidové služby

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby

Už vás unavuje pravidelný úklid vaší domácnosti? Stálí pracovní zaměstnanci na úklid se vám ve firmě už nevyplácí? Nechte to na nás. Přenechejte úklid vaší domácnosti nebo kanceláře zkušeným profesionálům, kteří zvládnout uklidit rychleji a účinněji.

Jak probíhá úklid od firmy LadyHelp

Úklid domácností a kanceláří probíhá vždy na základě domluvy včetně osobní prohlídky prostoru. Osobní prohlídka je důležitá pro upřesnění rozsahu služeb a náročnosti úklid. Na základě těchto informací stanovíme cenu úklidové služby, která vychází z ceníku úklidových služeb. Ceny se liší dle typu prostoru, velikosti a typu služby.

Úklid provádíme pro domácnosti, firmy, či bytové jednotky. Rádi vám pomůžeme během stěhování včetně zajištění vozidla. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid. Termíny a přesné časy se vždy snažíme přizpůsobit vašim potřebám.

Proč využít úklidových služeb LadyHelp

V LadyHelp pracují profesionálové, kteří mají s úklidem dlouholeté zkušenosti. Používáme kvalitní technologii a čistící přípravky, které odstraní zaschlé skvrny a nečistoty, kterých se nemůžete dlouhodobě zbavit. V oblasti úklidu se neustále vzděláváme a zkoušíme inovativní a šetrné prostředky.

Jsme diskrétní a spolehliví. Nemusíte mít vůbec žádné obavy svěřit nám klíče od vašeho domu. Během úklidu jsme precizní a dbáme na to, aby naše práce byla vidět, a vy jste byli spokojeni. Díky zkušenostem nám práce zabere mnohem méně času a vy navíc ušetříte.