Vytvoření systému v domácnosti

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Vytvoření systému v domácnosti

Hospodyně LadyHelp pro vás na míru vytvoří systém uspořádání předmětů, oblečení či hraček ve vaší domácnosti. Cílem je vybudovat přehledný životní, rodinný i pracovní prostor bez zbytečností a se snadnou orientací pro vás a vaši rodinu.

Organizace v domácnosti probíhá v několika krocích:

1. Setkání a plán organizace domácnosti na míru

Téměř nejdůležitější fází na cestě k organizované domácnosti je osobní schůzka. Na té se seznámíme s vaší domácností a s fungováním celé vaší rodiny a bytu či domu. Na základě daných informací poté navrhneme vhodnou kategorizaci a umístění všech předmětů. Vy návrh odsouhlasíte, popř. jej v součinnosti upravíme dle vašich představ. V den provádění organizace budeme s týmem proškolených hospodyní připraveni na práci tak, aby byla co nejrychleji hotova a zároveň na sebe jednotlivé úkony plynule navazovaly.


2. Třídění a generální úklid

Pomůžeme vám s roztříděním nakupeného nepořádku a vytvoříme nový systém řazení všech věcí. Ohled bereme na dostupné úložné prostory, nevyužité skříně, boxy, množství jednotlivých druhů předmětů, četnost jejich užívání apod. Nakonec úložné prostory můžeme označit štítky, aby se vám nový systém co nejjednodušeji udržoval. Při organizaci a kategorizaci předmětů samozřejmě provádíme i generální úklid, abychom věci umisťovali do čistých poliček a skříní.

Přítomnost klienta je v případě organizace domu či bytu zcela nezbytná, a to zejména ve fázi třídění. Sami nejlépe zhodnotíte, které věci používáte a co již nebudete potřebovat vůbec.

3. Odvoz nepotřebných věcí a likvidace vzniklého odpadu

Jsme schopni Vám zajistit odvoz odpadu a vytříděných předmětů (do eko-dvora, na skládku, na charitu atp.). V případě potřeby můžeme zajistit i stěhování nábytku.

Organizovaná domácnost neznamená pouze čistou a přehlednou domácnost, ovšem i úsporu vašeho času, který můžete věnovat rodině, či sami sobě. Organizovaná domácnost se totiž lépe a rychleji uklízí a zároveň se pak lehce udržuje. A naše společnost vám ráda ulehčí práci i ušetří čas! Kontaktujte nás ještě dnes!

 

Ceník vytvoření systému v domácnosti v Brně a okolí

Práce za hodinu 450 Kč*
Doprava mimo Brno-město 15 Kč / km*

*K ceně bude připočteno platné DPH.

Nezávazná Poptávka

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.