Vytvoření systému v domácnosti

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Vytvoření systému v domácnosti

Hospodyně LadyHelp pro vás na míru vytvoří systém uspořádání předmětů, oblečení či hraček ve vaší domácnosti. Cílem je vybudovat přehledný životní, rodinný i pracovní prostor bez zbytečností a se snadnou orientací pro vás a vaši rodinu.

Organizace v domácnosti probíhá v několika krocích:

1. Setkání a plán organizace domácnosti na míru

Téměř nejdůležitější fází na cestě k organizované domácnosti je osobní schůzka. Na té se seznámíme s vaší domácností a s fungováním celé vaší rodiny a bytu či domu. Na základě daných informací poté navrhneme vhodnou kategorizaci a umístění všech předmětů. Vy návrh odsouhlasíte, popř. jej v součinnosti upravíme dle vašich představ. V den provádění organizace budeme s týmem proškolených hospodyní připraveni na práci tak, aby byla co nejrychleji hotova a zároveň na sebe jednotlivé úkony plynule navazovaly.


2. Třídění a generální úklid

Pomůžeme vám s roztříděním nakupeného nepořádku a vytvoříme nový systém řazení všech věcí. Ohled bereme na dostupné úložné prostory, nevyužité skříně, boxy, množství jednotlivých druhů předmětů, četnost jejich užívání apod. Nakonec úložné prostory můžeme označit štítky, aby se vám nový systém co nejjednodušeji udržoval. Při organizaci a kategorizaci předmětů samozřejmě provádíme i generální úklid, abychom věci umisťovali do čistých poliček a skříní.

Přítomnost klienta je v případě organizace domu či bytu zcela nezbytná, a to zejména ve fázi třídění. Sami nejlépe zhodnotíte, které věci používáte a co již nebudete potřebovat vůbec.

3. Odvoz nepotřebných věcí a likvidace vzniklého odpadu

Jsme schopni Vám zajistit odvoz odpadu a vytříděných předmětů (do eko-dvora, na skládku, na charitu atp.). V případě potřeby můžeme zajistit i stěhování nábytku.

Organizovaná domácnost neznamená pouze čistou a přehlednou domácnost, ovšem i úsporu vašeho času, který můžete věnovat rodině, či sami sobě. Organizovaná domácnost se totiž lépe a rychleji uklízí a zároveň se pak lehce udržuje. A naše společnost vám ráda ulehčí práci i ušetří čas! Kontaktujte nás ještě dnes!

 

Ceník vytvoření systému v domácnosti v Brně a okolí

Práce za hodinu 350 Kč*
Doprava mimo Brno-město 15 Kč / km*

*K ceně bude připočteno platné DPH.

Poptávka