Úklid kanceláří Brno od 249 Kč / hod.

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Úklid kanceláří Brno od 249 Kč / hod.

Provádíme pravidelný úklid kancelářských prostor v Brně a okolí od 249 Kč/ hod.*

 • Vaše kanceláře budou připraveny na důležitá jednání a schůzky.

 • Zaměstnancům bude dopřáno příjemné a čisté pracovní prostředí.

 • Úklid kanceláří zajistí naše proškolená hospodyně se znalostí úklidových činností v kancelářských prostorách.

 • Úklid kanceláří zahrnuje:

  • Péči o pracovní prostory, jednací místnosti a zázemí firmy.

  • Doplňování občerstvení a hygienických potřeb.

Kompletní úklid kanceláří

Úklid kanceláří firmou LadyHelp Brno je ucelenou službou, která zahrnuje tyto úklidové činnosti:

 • Úklid jednací místnosti

 • Úklid pracovních míst zaměstnanců

 • Utřený prach, na místě urovnané dokumenty, zalité květiny

 • Vyleštěná zrcadla, otisky prstů na oknech a dveřích, vstup do firmy

 • Vysáté a vytřené podlahy

 • Umytá koupelna a WC, doplnění hygienických potřeb

 • Uklizená kuchyňka, nákup a doplnění občerstvení

 • Vynesený (i tříděný) odpad

 • Pochůzky, nákupy

Pravidelný úklid kanceláří v Brně a okolí

Chcete, aby kancelářské prostory vaší firmy byly vždy uklizené a reprezentativní? Řešením je pravidelný úklid kanceláří.

Tip: Mějte pravidelně uklizenou kancelář s měsíčním účtem již od 996 Kč. K ceně bude připočteno platné DPH.

Budeme jej provádět ve vámi zvoleném dni, čase a intervalu.

Úklid kanceláří provádíme v Brně i okolních městech a obcích.

Ceník úklidu kanceláří

Práce hospodyně za 1 hodinu od 249 Kč*
Úklidové prostředky Dle dodaných prostředků

*K ceně bude připočteno platné DPH.

Nezávazná Poptávka

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.