Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 349 Kč / hod.

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 349 Kč / hod.

Nemáte čas na generální úklid vaše domu, bytu či kanceláře? Nevadí. My jsme tu pro vás. Na pomoc s jednorázovým úklidem přijdeme nejen před Vánoci či Velikonoci, ale kdykoliv budete potřebovat. Například po malování. Objednejte si službu "úklid domu Brno".

Provádíme jednorázový úklid bytů a domů v Brně a okolí. Vaše domácnost bude opět příjemná pro bydlení, uspořádaná a čistá. Jednorázový úklid zajistí naše profesionální hospodyně se znalostí úklidových činností a dlouholetými zkušenostmi v olasti úklidu bytů a domů.

Služba generální úklid bytů a domů zahrnuje veškeré činnosti hospodyň, zajištění úklidových prostředků a pomůcek, odvoz nepotřebných věcí do ekodvora nebo dopravu po Brně zdarma.

Jednorázový úklid domácnosti Brno

Kdy se nejčastěji provádí jednorázový/generální úklid

Nejen s prvním jarním sluníčkem se provádí generální úklidy ve všech domácností a kancelářích. Je potřeba utřít prach z nábytku i veškerého vybavení, umýt okna, vyčistit koberce a mnohé další. Nejčastěji provádíme:

Generální úklidy provádíme ve vámi zvolený den o víkendu nebo během pracovního týdne. Naše úklidové služby si můžete objednat v Brně nebo v jeho nejbližším okolí.

Generální/jednorázový úklid obsahuje následující úklidové služby

 • mytí oken,
 • utření prachu na veškerém nábytku a vybavení,
 • ošetření povrchů ochranným prostředkem,
 • vysátí a vytření podlahy,
 • vyčištění koberce, potahů a matrací,
 • vyčištění sedacích souprav,
 • mytí koupelny včetně obkladů, vodního kamene a plísně,
 • mytí WC včetně odstranění usazenin v záchodové míse a čištění obkladů,
 • úklid kuchyně včetně čištění spotřebičů (myčka, trouba, lednice, mikrovlnná trouba apod.)
 • převlečení a ustlání postele,
 • péče o květiny (osprchování, ošetření proti zaprášení),
 • vynesení odpadu a nahromaděného nepořádku.

Veškeré úklidové služby se provádějí na základě předchozí domluvy a požadavcích. Kromě výše zmíněných činností je možné objednat také služby jako vytvoření systému v domácnosti nebo žehlení či vyprání oblečení. 

 

Čistící přípravky a stroje používané během jednorázového úklidu

Pro jednorázový/generální úklid používáme pouze kvalitní čistící přípravky, které jsme ověřili během naší dlouholeté praxe. Používané prostředky nezanechávají nepříjemný zápach, skvrny ani viditelný či lepivý povlak. Na každý materiál používáme jiný typ přípravku. Stejně tak jsou i naše stroje a zařízení šetrné a nepoškozují nábytek či vybavení bytu. 

Jak probíhá generální/jednorázový úklid?

Generální úklid provádí vyškolená profesionální hospodyně s dlouholetou praxí. O své vybavení se tedy nemusíte bát. Naše hospodyně jsou pečlivé, spolehlivé a diskrétní. V případě zájmu o službu "úklid domu Brno" nás neváhejte kontaktovat a následně se dle rozsahu a místa práce domluvíme na termínu a provedeme cenovou kalkulaci (bude vám sdělena hodinová sazba za úklid).

Ceník jednorázového (generálního) úklidu v Brně

Cena úklidu domu a bytu je uvedena níže.

Práce hospodyně za 1 hodinu 309 Kč*
Doprava v rámci Brna/úklid 250 Kč
Doprava mimo Brno 250 Kč + 15 Kč/km

Úklidové prostředky

STANDARD (do 3+1/4+kk) od 549 Kč*
STANDARD (od 4+1/ 5+kk) od 649 Kč*
EKO (do 3+1/4+kk) od 899 Kč*
EKO (od 4+1/ 5+kk) od 1049 Kč*


*K ceně bude připočteno platné DPH.

Úklidovými prostředky STANDARD se rozumí prostředky na mytí všech povrchů v bytě v běžném množství. Při vyšší míře znečištění bytu/vyšší spotřebě prostředků bude cena navýšena.
Minimální délka jednoho úklidu je 4 hodiny. Celková cena závisí na reálně odpracovaném počtu hodin hospodyně.

Jednorázový úklid - na co se nejčastěji ptáte

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. Při jednorázovém úklidu záleží na míře znečištění a použití. Proto je vždy s cenovou kalkulací zaslána i cena úklidových prostředků. 

 

Co obsahuje jednorázový (generální) úklid?

V rámci jednorázového úklidu provedeme tyto služby: utřený prach, ošetření povrchů, vyleštění zrcadel a mytí oken i žaluzií, vysátí a vytření podlah. V koupelně a na WC se kromě klasického úklidu zaměřujeme na plísně, vodní kámen a obklady. V kuchyni provádíme hloubkové čištění trouby, lednice apod. Na přání zákazníka umyjeme i vnitřek lednice a kuchyňské linky. Je možné zajistit vyčištění koberce a sedaček. Seznam prací si vždy sjednotíme s přáními a potřebami na sjednané schůzce, kde prostory prohlédneme, abychom měli představu o délce a rozsahu jednotlivé zakázky. 

Cena za úklid je finálně stanovena na základě konkrétní specifikace zadavatele, roli hraje složitost, čas provedení a požadavky na speciální čisticí prostředky apod.

--------------------

Tuto stránku dohledáte pod výrazy: úklid domácnosti Brno cena, jednorázový úklid Brno, generální úklid Brno, úklid bytů Brno, úklid odmů Brno. Dále také: úklid domu cena, úklid bytu cena, cena za úklid, cena úklidu domácnosti, generální úklid bytu, úklid bytu po rekonstrukci, jednorázové úklidy Brno.

Nezávazná Poptávka

 Úklidové prostředky

Úklidové prostředky STANDARD

 • Čistič na skleněné povrchy
 • Prostředek proti prachu
 • Tekutý prášek
 • Čistič na mastnotu
 • Čistič na vodní kámen
 • Čistič na toalety
 • Švédské prachovky
 • Viskózní houbičky
 • Smeták
 • Vysavač
 • Žebřík
 • Stěrka
 • Pytle na odpadky

EXTRA = STANDARD+    

 • Indesit (odvápňovač myčky)
 • HCL kyselina (ošetření toaletní mísy)
 • AGRO (lesk na květiny)

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Super, děkuji moc. Můžu doporučit. Není co vytknout.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.