Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 449 Kč / hod.

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 449 Kč / hod.
Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 449 Kč / hod.

Nemáte čas na generální úklid vaše domu, bytu či kanceláře? Nevadí. My jsme tu pro vás. Na pomoc s jednorázovým úklidem přijdeme nejen před Vánoci či Velikonoci, ale kdykoliv budete potřebovat. Například po malování. Objednejte si službu "úklid domu Brno".

Provádíme jednorázový úklid bytů a domů v Brně a okolí. Vaše domácnost bude opět příjemná pro bydlení, uspořádaná a čistá. Jednorázový úklid zajistí naše profesionální hospodyně se znalostí úklidových činností a dlouholetými zkušenostmi v oblasti úklidu bytů a domů. Už nehledejte tzv. "paní na úklid", jsme tu pro vás my.

Služba generální úklid bytů a domů zahrnuje veškeré činnosti hospodyň, zajištění úklidových prostředků a pomůcek, odvoz nepotřebných věcí do ekodvora nebo dopravu po Brně zdarma.

Jednorázový úklid domácnosti Brno

Kdy se nejčastěji provádí jednorázový/generální úklid

Nejen s prvním jarním sluníčkem se provádí generální úklidy ve všech domácností a kancelářích. Je potřeba utřít prach z nábytku i veškerého vybavení, umýt okna, vyčistit koberce a mnohé další. Nejčastěji provádíme:

Generální úklidy provádíme ve vámi zvolený den o víkendu nebo během pracovního týdne. Naše úklidové služby si můžete objednat v Brně nebo v jeho nejbližším okolí.

Generální/jednorázový úklid budov obsahuje následující úklidové služby

 • mytí oken,
 • utření prachu na veškerém nábytku a vybavení,
 • ošetření povrchů ochranným prostředkem,
 • vysátí a vytření podlahy,
 • vyčištění koberce, potahů a matrací,
 • vyčištění sedacích souprav,
 • mytí koupelny včetně obkladů, vodního kamene a plísně, čištění spár v koupelně
 • mytí WC včetně odstranění usazenin v záchodové míse a čištění obkladů,
 • úklid kuchyně včetně čištění spotřebičů (myčka, trouba, lednice, mikrovlnná trouba apod.)
 • převlečení a ustlání postele,
 • péče o květiny (osprchování, ošetření proti zaprášení),
 • vynesení odpadu a nahromaděného nepořádku.

Veškeré úklidové služby se provádějí na základě předchozí domluvy a požadavcích. Službu lze využít nejen jako jednorázový úklid bytu, ale i na úklid celého domu.

Kromě výše zmíněných činností je možné objednat také služby jako vytvoření systému v domácnosti nebo žehlení či vyprání oblečení. 

Úklid domácnosti pro Brno-venkov

Nejčastější požadavky našich klientů s ohledem na lokalitu:

 • jednorázový úklid domácnosti Rosice u Brna
 • jednorázový úklid domácnosti Slavkov u Brna
 • jednorázový úklid domácnosti Kuřim
 • jednorázový úklid domácnosti ve Zbraslavi u Brna
 • jednorázový úklid domácnosti Hustopeče u Brna
 • jednorázový úklid domácností Újezd u Brna

Čistící přípravky a stroje používané během jednorázového úklidu

Pro jednorázový/generální úklid používáme pouze kvalitní čistící přípravky, které jsme ověřili během naší dlouholeté praxe. Používané prostředky nezanechávají nepříjemný zápach, skvrny ani viditelný či lepivý povlak. Na každý materiál používáme jiný typ přípravku. Stejně tak jsou i naše stroje a zařízení šetrné a nepoškozují nábytek či vybavení bytu. 

Jak probíhá generální/jednorázový úklid domácnosti?

Generální úklid  rodinného domi provádí vyškolená profesionální hospodyně s dlouholetou praxí. O své vybavení se tedy nemusíte bát. Naše hospodyně jsou pečlivé, spolehlivé a diskrétní. V případě zájmu o službu "úklid domu Brno" nás neváhejte kontaktovat a následně se dle rozsahu a místa práce domluvíme na termínu a provedeme cenovou kalkulaci (bude vám sdělena hodinová sazba za úklid).

Hledáte paní na úklid domácnosti?

Už nemusíte pátrat dál! Jsme tady, abychom vám usnadnili život a zajistili čistotu vašeho domova. Naše úklidová služba vám pomůže!

Pokud potřebujete najít spolehlivou a pečlivou paní na úklid domácnosti (úklidovou hospodyňku), neboť nemáte čas věnovat se úklidu, a chcete spolehlivou osobu, která by vám pomohla udržet váš domov v dokonalém stavu, jste na správném místě.

Máme tým zkušených a pečlivých úklidových profesionálek připravených pomoci. Stačí nám říct, kdy a jak často potřebujete úklid, a my vám vyhradíme paní na úklid vaší domácnosti.

Zajistíme vám paní na úklid - naše profesionální zprostředkování zajistí, že vám přiřadíme vhodnou úklidovou profesionálku.

Úklid bytu po rekonstrukci

Vaše rekonstrukce byla úspěšná, ale teď je čas na dokončení. Chcete čistý byt bez prachu? Nechte nás postarat se o nepořádek po rekonstrukci, abyste se mohli bezstarostně těšit ze svého nového interiéru.

Více o službě "úklid bytu po rekonstrukci Brno" se dozvíte zde.

Ceník jednorázového (generálního) úklidu bytu/RD v Brně

Cena úklidu domu a bytu je uvedena níže. Cena úklidu je uvedena jako hodinová sazba za úklid dle typu realizace.

Práce hospodyně za 1 hodinu 449 Kč*
Doprava v rámci Brna/úklid 250 Kč
Doprava mimo Brno 250 Kč + 15 Kč/km

Úklidové prostředky

STANDARD (do 3+1/4+kk) od 549 Kč*
STANDARD (od 4+1/ 5+kk) od 649 Kč*
EKO (do 3+1/4+kk) od 899 Kč*
EKO (od 4+1/ 5+kk) od 1049 Kč*


*K ceně bude připočteno platné DPH.

Úklidovými prostředky STANDARD se rozumí prostředky na mytí všech povrchů v bytě v běžném množství. Při vyšší míře znečištění bytu/vyšší spotřebě prostředků bude cena navýšena.
Minimální délka jednoho úklidu je 4 hodiny. Celková cena závisí na reálně odpracovaném počtu hodin hospodyně.

Cena za úklid je finálně stanovena na základě konkrétní specifikace zadavatele, roli hraje složitost, čas provedení a požadavky na speciální čisticí prostředky apod.

Hledáte-li do domácnosti tzv. "paní na úklid domácnosti", pak nás oslovte. Naše hospodyňky zajišťují úklid domácnosti pro Brno-venkov i úklid budov v lokalitě Brno-město. Postaráme se o úklid domácností i menších firem. Využijte spolehlivosti a pešlivosti našich úklidových hospodyněk.

 

--------------------

Tuto stránku dohledáte pod výrazy: úklid domácnosti Brno cena, jednorázový úklid Brno, generální úklid Brno, úklid bytů Brno, úklid domů Brno. Dále také: úklid domu cena, úklid bytu cena, cena za úklid, cena úklidu domácnosti, generální úklid bytu, úklid bytu po rekonstrukci, jednorázové úklidy Brno, hledám paní na úklid domácnosti.

Stejně tak: úklidy v domácnosti Brno, pomoc s úklidem Brno a okolí, úklid firemních objektů v Brně, jednorázový úklid Brno-venkov, úklid bytových domů Brno, úklid domácnosti Brno-venkov, čištění spár v koupelně, paní na úklid cena. Všechny výše uvedené výrazy charakterizují zaměření naší služby, obdobně jako klíčová slova: generální úklid domácnosti Brno-město, jednorázový úklid bytu, paní na úklid Brno, hospodyně do domácnosti.

Nejčastější dotazy spojené s hledáním ceny: generální úklid bytu cena, cena za úklid bytu po rekonstrukci, úklid rodinného domu cena, úklid po rekonstrukci cena.

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, nemáme čas na jakékoliv uklízení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, uklízení není žádná věda, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali paní na uklízení dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

FAQ

Jaký je váš postup pro zajištění bezpečnosti majetku během úklidu? Jste pojištění?

Naším hlavním zájmem je samozřejmě mimo jiné zajištění bezpečnosti vašeho majetku během provádění úklidových prací. Abychom zajistili i situace, pokud by se něco neočekávaného při realizaci úklidu stalo, máme uzavřené pojištění odpovědnosti za škody ve výši 20 milionů korun. Tímto pojištěním jsme připraveni krytí případné škody, které by mohla vzniknout v souvislosti s našimi službami.

Kromě pojištění máme také další opatření, která slouží k zajištění bezpečnosti. Naše hospodyně jsou pečlivě proškolené a ověřené, abychom vám mohli garantovat odborné a spolehlivé služby našim klientům. Provádíme také supervize úklidů, což znamená, že naši vedoucí pracovníci pravidelně kontrolují průběh úklidu a dodržování bezpečnostních standardů. Tímto způsobem se snažíme minimalizovat riziko a zajistit, že váš majetek bude v bezpečí během celého procesu úklidu.

Jaké jsou vaše pracovní hodiny a jste k dispozici i o víkendech?

Úklidové služby standardně poskytujeme od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin. Během těchto pracovních dnů jsme plně k dispozici pro realizaci smluvených úklidových služeb.

Pokud máte potřebu využít naše služby o víkendech, můžeme toto individuálně dohodnout a přijmout předem domluvené zakázky na sobotu nebo neděli. Naším cílem je vyjít vstříc potřebám našich zákazníků a nabídnout flexibilitu v termínech provedení úklidu.

Jakou garanci poskytujete pro vaše úklidové služby?

Poskytujeme několik záruk týkajících se našich úklidových služeb. První zárukou je realizace zakázky ve smluveném termínu. Snažíme se dodržovat přesné časové plány a zajistit, že úklid bude proveden včas a bez zbytečných prodlení.

Další garancí je nejvyšší kvalita odvedené práce. Naše hospodyně jsou pečlivě proškolené s odpovídajícími zkušenostmi. Sledujeme jejich výkon a provádíme pravidelné supervize, abychom zajistili, že každý úklid bude prováděn s maximální profesionalitou a kvalitou. Naším cílem je dosáhnout vaší plné spokojenosti s provedeným úklidem.

Jaké jsou vaše platební metody a jaký je postup pro platby?

Umožňujeme různé platební metody, které jsou co nejvíce přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Pokud využíváte naše úklidové služby pravidelně, je možné platit fakturu jednou měsíčně převodem na náš bankovní účet. Tento způsob platby je pohodlný a umožňuje klientovi mít sumární přehled o výdajích spojených s úklidovými službami.

V případě jednorázového úklidu je platba možná po dokončení zakázky. Po obdržení faktury můžete provést platbu převodem na náš bankovní účet. Alternativně je také možné provést platbu hotově předáním hotovosti na místě realizace úklidu.

Mimo to jsme připraveni přijmout platby pomocí QR kódu. Tato moderní a pohodlná forma platby umožňuje jednoduché a rychlé uskutečnění platby úklidových služeb přes mobilní aplikaci.

Jaké jsou vaše požadavky na přístup k mému objektu pro účely realizace úklidových služeb?

Pro zajištění plynulého průběhu úklidu je potřeba zprostředkovat přístup do objektu v termínu a čase, který bude dohodnut. Je odpovědností zákazníka zajistit přístup do objektu a umožnit našim pracovníkům vstup do příslušných prostor, případně umožnit zaparkovat pro účely logistiky úklidových strojů a prostředků.

Ideálně by měl být někdo přítomen, kdo náš úklidový tým může přivítat a ukázat jim prostor, který je potřeba uklidit. Před začátkem úklidové práce je také vhodné poskytnout potřebné informace o objektu (přístupy k vodě, elektrické energii.), bezpečnostních požadavcích, případných specifických požadavcích nebo časovém rozvrhu, abychom mohli plně splnit vaše očekávání a provést úklid efektivně.

Co zahrnuje standardní úklid domácnosti a co se považuje za doplňkové služby?

Standardní úklid domácnosti zpravidla zahrnuje:

 • utření prachu a doleštění povrchů svislých, vodorovných a urovnaní předmětů,
 • vyleštění zrcadla, lokální doleštění oken a mytí dveří,
 • vysátí a vytření podlahy včetně podlahových lišt,
 • umytí koupelny a WC,
 • úklid kuchyně, spotřebičů v kuchyni,
 • převlečení a ustlání postele,
 • vynesení a třídění odpadu, 
 • praní,
 • zalití květin.

Za doplňkové služby považujeme: žehlení, tepování a čištění sedaček, matrací, podsedáků, kompletní/generální úklid kuchyně uvnitř skříněk, kompletní mytí oken, rámů, žaluzií.

Jaké přístroje používáme na čištění čalounění?

Pro čištění čalounění používáme profesionální stroje značky Kärcher.

Jaké přístroje používáme na mokré čištění sedaček?

Mokré čištění sedaček je zajištěno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění sedaček?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění sedačky. Například trojmístná sedačka trvá cca 1 hodinu.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat sedačku?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jaké přístroje používáme na čištění koberce?

Vyčištění koberců je prováděno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění koberce?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění koberce.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat koberec?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Co obsahuje jednorázový (generální) úklid?

V rámci jednorázového úklidu provedeme tyto služby: utřený prach, ošetření povrchů, vyleštění zrcadel a mytí oken i žaluzií, vysátí a vytření podlah. V koupelně a na WC se kromě klasického úklidu zaměřujeme na plísně, vodní kámen a obklady. V kuchyni provádíme hloubkové čištění trouby, lednice apod. Na přání zákazníka umyjeme i vnitřek lednice a kuchyňské linky. Je možné zajistit vyčištění koberce a sedaček. Seznam prací si vždy sjednotíme s přáními a potřebami na sjednané schůzce, kde prostory prohlédneme, abychom měli představu o délce a rozsahu jednotlivé zakázky. 

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. Při jednorázovém úklidu záleží na míře znečištění a použití. Proto je vždy s cenovou kalkulací zaslána i cena úklidových prostředků.

Co obsahuje pravidelný úklid?

Na činnostech při pravidelném úklidu se vždy s klientem předem domluvíme a zařídíme se dle jeho přání. Zpravidla jsou tyto úkony: utřený prach, vyleštěná zrcadla, ochmatánky na dveřích a oknech, vysáté a vytřené podlahy, umytá koupelna a WC, úklid kuchyně, vynesený odpad včetně třídění. V rámci úklidu také rádi vyžehlíme, vypereme, zalijeme květiny a převlečeme postele.

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. V případě pravidelného úklidu respektujeme požadavky na čistící prostředky dané domácnosti (eko, oblíbená značka atd.). Nákup prostředků můžeme zajistit my. V tom případě se i jejich cena promítne v měsíční faktuře. Někteří klienti si zařizují nákup sami. Na chybějící prostředky je hospodyně upozorní tak, aby bylo do příštího úklidu zajištěno doplnění.

Jakou formou probíhá platba za provedený úklid?

Umožňujeme různé platební metody, které jsou co nejvíce přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Pokud využíváte naše úklidové služby pravidelně, je možné platit fakturu jednou měsíčně převodem na náš bankovní účet. Tento způsob platby je pohodlný a umožňuje klientovi mít sumární přehled o výdajích spojených s úklidovými službami.

V případě jednorázového úklidu je platba možná po dokončení zakázky. Po obdržení faktury můžete provést platbu převodem na náš bankovní účet. Alternativně je také možné provést platbu hotově předáním hotovosti na místě realizace úklidu.

Mimo to jsme připraveni přijmout platby pomocí QR kódu. Tato moderní a pohodlná forma platby umožňuje jednoduché a rychlé uskutečnění platby úklidových služeb přes mobilní aplikaci.

Jak se řeší případné reklamace úklidu?

Na kvalitu úklidu dohlíží manažer úklidového provozu, p. Vraspírová. V případně nedokonalostí s vámi vyjedná nápravu k vaší maximální spokojenosti. Proti případným škodám, kterým se při úklidech snažíme zdárně vyhýbat, jsme samozřejmě pojištěni.

Jak probíhá stálý/pravidelný úklid?

Pravidelný úklid probíhá standardně dle domluvy, a to nejčastěji v intervalech: 1x týdně, 2x týdně, 1x za 2 týdny. Jiné četnosti úklidu jsou možné po domluvě. Pravidelný úklid provádí zpravidla jedna stálá hospodyně. Vaše účast na úklidu není nutná. Úklid provádíme od pondělí do neděle v denních časech, případně v časech dle domluvy.

Jak probíhá úvodní schůzka/domluva úklidu?

Každou realizovanou zakázku, ať už generální či pravidelný úklid, domlouváme osobně. Je nutné řešení prostor vidět, zjistit vaše požadavky na úklidovou službu, míru znečistění a zkonzultovat jaké prostředky a pomůcky na úklid použijeme. Výstupem schůzky je přesná specifikace úklidu, cenová nabídka a rezervace termínu úklidu.

Jaké jsou zkušenosti úklidové firmy?

Naše hlavní zaměření je již od roku 2007 na úklidové služby. Poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, kanceláří i komerčních prostor. V domácnostech splníme veškerá individuální přání a uklidíme mimo jiné i terasu, sklep, garáž. Jsme schopni vyklidit, zorganizovat, vyčistit váš byt či dům a dosáhnout toho, aby se příjemně a čistě bydlelo. Zkušenosti máme i s nejmodernějšími povrchy nábytku, kuchyňských linek, obkladů koupelen apod. Rádi vyčistíme i veškeré čalouněné povrchy, jako jsou koberce, sedačky, křesla, matrace a jiné. Tyto zkušenosti nám dovolují zajišťovat úklidy i v kancelářích a firemních prostorech.

V jakých lokalitách LadyHelp působí?

Naše primární působnost je odvislá od sídla naší úklidové firmy, kterou najdete na adrese Krkoškova 41, Brno - 613 00. Proto úklidové služby poskytujeme primárně pro zákazníky z lokality Brno a jeho blízkého okolí (Brno-venkov). Neznamená to však, že pokud by jakýkoliv zákazník chtěl naše úklidové služby využít, že mu nevyhovíme. Vše je o domluvě. Běžně zajišťujeme služby úklidu také v Blansku, Kuřimi, Slavkově u Brna, Rousínově, Rosicích, Adamově, Rajhradě.

Nejnovější zprávy z blogu

Jak uklízet kanceláře? Co vše řešit v rámci úklidu kanceláří? Dozvíte se v tomto článku. Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Jak na úklid domácnosti? Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu domácnosti použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid a tomu přizpůsobit efektivní metody práce. Poradíme vám, jak si zorganizovat úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.

Nezávazná Poptávka

 Úklidové prostředky

Úklidové prostředky STANDARD

 • Čistič na skleněné povrchy
 • Prostředek proti prachu
 • Tekutý prášek
 • Čistič na mastnotu
 • Čistič na vodní kámen
 • Čistič na toalety
 • Švédské prachovky
 • Viskózní houbičky
 • Smeták
 • Vysavač
 • Žebřík
 • Stěrka
 • Pytle na odpadky

EXTRA = STANDARD+    

 • Indesit (odvápňovač myčky)
 • HCL kyselina (ošetření toaletní mísy)
 • AGRO (lesk na květiny)