Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 449 Kč / hod.

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 449 Kč / hod.
Jednorázový (generální) úklid domácností Brno 449 Kč / hod.

Nemáte čas na generální úklid vaše domu, bytu či kanceláře? Nevadí. My jsme tu pro vás. Na pomoc s jednorázovým úklidem přijdeme nejen před Vánoci či Velikonoci, ale kdykoliv budete potřebovat. Například po malování. Objednejte si službu "úklid domu Brno".

Provádíme jednorázový úklid bytů a domů v Brně a okolí. Vaše domácnost bude opět příjemná pro bydlení, uspořádaná a čistá. Jednorázový úklid zajistí naše profesionální hospodyně se znalostí úklidových činností a dlouholetými zkušenostmi v oblasti úklidu bytů a domů. Už nehledejte tzv. "paní na úklid", jsme tu pro vás my.

Služba generální úklid bytů a domů zahrnuje veškeré činnosti hospodyň, zajištění úklidových prostředků a pomůcek, odvoz nepotřebných věcí do ekodvora nebo dopravu po Brně zdarma.

Jednorázový úklid domácnosti Brno

Kdy se nejčastěji provádí jednorázový/generální úklid

Nejen s prvním jarním sluníčkem se provádí generální úklidy ve všech domácností a kancelářích. Je potřeba utřít prach z nábytku i veškerého vybavení, umýt okna, vyčistit koberce a mnohé další. Nejčastěji provádíme:

Generální úklidy provádíme ve vámi zvolený den o víkendu nebo během pracovního týdne. Naše úklidové služby si můžete objednat v Brně nebo v jeho nejbližším okolí.

Generální/jednorázový úklid obsahuje následující úklidové služby

 • mytí oken,
 • utření prachu na veškerém nábytku a vybavení,
 • ošetření povrchů ochranným prostředkem,
 • vysátí a vytření podlahy,
 • vyčištění koberce, potahů a matrací,
 • vyčištění sedacích souprav,
 • mytí koupelny včetně obkladů, vodního kamene a plísně, čištění spár v koupelně
 • mytí WC včetně odstranění usazenin v záchodové míse a čištění obkladů,
 • úklid kuchyně včetně čištění spotřebičů (myčka, trouba, lednice, mikrovlnná trouba apod.)
 • převlečení a ustlání postele,
 • péče o květiny (osprchování, ošetření proti zaprášení),
 • vynesení odpadu a nahromaděného nepořádku.

Veškeré úklidové služby se provádějí na základě předchozí domluvy a požadavcích. Službu lze využít nejen jako jednorázový úklid bytu, ale i na úklid celého domu.

Kromě výše zmíněných činností je možné objednat také služby jako vytvoření systému v domácnosti nebo žehlení či vyprání oblečení. 

Nejčastější požadavky našich klientů s ohledem na lokalitu:

 • jednorázový úklid domácnosti Rosice u Brna
 • jednorázový úklid domácnosti Slavkov u Brna
 • jednorázový úklid domácnosti Kuřim
 • jednorázový úklid domácnosti ve Zbraslavi u Brna
 • jednorázový úklid domácnosti Hustopeče u Brna
 • jednorázový úklid domácností Újezd u Brna
 • jednorázový úklid domácností Černovice-Brno

Čistící přípravky a stroje používané během jednorázového úklidu

Pro jednorázový/generální úklid používáme pouze kvalitní čistící přípravky, které jsme ověřili během naší dlouholeté praxe. Používané prostředky nezanechávají nepříjemný zápach, skvrny ani viditelný či lepivý povlak. Na každý materiál používáme jiný typ přípravku. Stejně tak jsou i naše stroje a zařízení šetrné a nepoškozují nábytek či vybavení bytu. 

Jak probíhá generální/jednorázový úklid domácnosti?

Generální úklid provádí vyškolená profesionální hospodyně s dlouholetou praxí. O své vybavení se tedy nemusíte bát. Naše hospodyně jsou pečlivé, spolehlivé a diskrétní. V případě zájmu o službu "úklid domu Brno" nás neváhejte kontaktovat a následně se dle rozsahu a místa práce domluvíme na termínu a provedeme cenovou kalkulaci (bude vám sdělena hodinová sazba za úklid).

Ceník jednorázového (generálního) úklidu bytu/RD v Brně

Cena úklidu domu a bytu je uvedena níže. Cena úklidu je uvedena jako hodinová sazba za úklid dle typu realizace.

Práce hospodyně za 1 hodinu 449 Kč*
Doprava v rámci Brna/úklid 250 Kč
Doprava mimo Brno 250 Kč + 15 Kč/km

Úklidové prostředky

STANDARD (do 3+1/4+kk) od 549 Kč*
STANDARD (od 4+1/ 5+kk) od 649 Kč*
EKO (do 3+1/4+kk) od 899 Kč*
EKO (od 4+1/ 5+kk) od 1049 Kč*


*K ceně bude připočteno platné DPH.

Úklidovými prostředky STANDARD se rozumí prostředky na mytí všech povrchů v bytě v běžném množství. Při vyšší míře znečištění bytu/vyšší spotřebě prostředků bude cena navýšena.
Minimální délka jednoho úklidu je 4 hodiny. Celková cena závisí na reálně odpracovaném počtu hodin hospodyně.

Cena za úklid je finálně stanovena na základě konkrétní specifikace zadavatele, roli hraje složitost, čas provedení a požadavky na speciální čisticí prostředky apod.

Hledáte-li do domácnosti tzv. "paní na úklid domácnosti", pak nás oslovte.

--------------------

Tuto stránku dohledáte pod výrazy: úklid domácnosti Brno cena, jednorázový úklid Brno, generální úklid Brno, úklid bytů Brno, úklid odmů Brno. Dále také: úklid domu cena, úklid bytu cena, cena za úklid, cena úklidu domácnosti, generální úklid bytu, úklid bytu po rekonstrukci, jednorázové úklidy Brno.

Stejně tak: úklidy v domácnosti Brno, pomoc s úklidem Brno a okolí, úklid firemních objektů v Brně, jednorázový úklid Brno-venkov, úklid bytových domů Brno, úklid domácnosti Brno-venkov, čištění spár v koupelně, paní na úklid cena. Všechny výše uvedené výrazy charakterizují zaměření naší služby.

Reference zákazníků

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou opravdu moc poděkovala za úžasnou práci,
Paní hospodyně, která k nám dochází na úklid je velmi precizní.
Ráda bych touto cestou vyjádřila naprostou spokojenost s dnešním výkonem dvou hospodyň, které u mě dnes prováděly mytí oken. Byly perfektní a naprosto profesionální.
Po objednání a vyzkoušení úklidových služeb firmy LadyHelp mě naprosto opustila zdrženlivost "mít doma paní na úklid". Profesionální jednání počínaje objednávkou, prohlídkou, až po samotnou práci hospodyň, mi doslova vyrazilo dech. Vracet se do čisté, voňavé domácnosti, zatímco se věnujete zábavnějším či smysluplnějším činnostem, je přinejmenším velmi příjemné.
Již více než rok k nám dochází profesionální hospodyně. Tuto službu by si zasloužila každá žena, ať již zaměstnaná nebo na mateřské dovolené jako já. Čas strávený se synem místo úklidu rodinného domu je mnohem lépe využitý. Již při první návštěvě paní majitelky jsme mluvily o ekologické variantě čisticích prostředků, které jsem přivítala kvůli alergii syna.
Již 10 let bydlíme v rodinné vilce na okraji Brna, a protože jsme s manželkou oba pracovně velmi vytížení, záhy po nastěhování jsme se rozhodli najmout paní na úklid. Zdálo se to být tím nejsnazším řešením: podat si inzerát a vybrat tu správnou paní – vždyť uklízet umí každý, říkali jsme si. Nemohli jsme se mýlit více. Od onoho rozhodnutí se u nás vystřídalo 6 hospodyní a kdybychom neoslovili agenturu LadyHelp, nejspíš bychom hledali dosud.
Hi, I wanted to provide you some feedback - it was a pure pleasure to have your team in the house today, and the work they have done is without doubt top quality.
Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v roce 2007 učinila, bylo svěřit péči o mou domácnost společnosti LadyHelp. Moje zaměstnání vyžaduje velkou časovou flexibilitu. Náš dům obýváme sice ve dvou oddělených bytech se staršími rodiči, ale starost o úklid celého domu spočívala převážně na mých bedrech a jelikož jsem na pořádek jak se říká „choulostivá,“ pravidelně to dopadalo tak, že úklidu, praní a žehlení padla za oběť sobota a neděle.
S firmou LadyHelp spolupracuji téměř 1 rok. Má propracovaný systém, jak správně spolupracovat s klienty. Při první návštěvě jsou sepsány všechny požadavky a klient je seznámen s prováděním jednotlivých prací.
Služeb agentury LadyHelp využívá naše rodina pravidelně 2x týdně a jsme velmi spokojeni. Naše hospodyně je pečlivá a rychlá, máme výborný osobní vztah.

4 důvody pro úklid od LadyHelp

Odbornost - LadyHelp úklidové služby Brno
Osobní přístup - LadyHelp úklidové služby Brno
Respektování soukromí - LadyHelp úklidové služby Brno
Kontrola kvality - LadyHelp úklidové služby Brno

FAQ

Jaké přístroje používáme na čištění čalounění?

Pro čištění čalounění používáme profesionální stroje značky Kärcher.

Jaké přístroje používáme na mokré čištění sedaček?

Mokré čištění sedaček je zajištěno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění sedaček?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění sedačky. Například trojmístná sedačka trvá cca 1 hodinu.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat sedačku?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Jaké přístroje používáme na čištění koberce?

Vyčištění koberců je prováděno vysoce kvalitními a profesionálními přístroji značky Kärcher.

Jak dlouho trvá čištění koberce?

Doba čištění záleží na velikosti a míře znečištění koberce.

Za jak dlouho po vyčištění lze znovu používat koberec?

Dle míry znečištění a materiálu sedačky nebo koberce se pokusíme odhadnout dobu nejlépe až na místě. Obecně je ale ideální nechat schnout ještě dalších 4 - 8 hod. 

Co obsahuje jednorázový (generální) úklid?

V rámci jednorázového úklidu provedeme tyto služby: utřený prach, ošetření povrchů, vyleštění zrcadel a mytí oken i žaluzií, vysátí a vytření podlah. V koupelně a na WC se kromě klasického úklidu zaměřujeme na plísně, vodní kámen a obklady. V kuchyni provádíme hloubkové čištění trouby, lednice apod. Na přání zákazníka umyjeme i vnitřek lednice a kuchyňské linky. Je možné zajistit vyčištění koberce a sedaček. Seznam prací si vždy sjednotíme s přáními a potřebami na sjednané schůzce, kde prostory prohlédneme, abychom měli představu o délce a rozsahu jednotlivé zakázky. 

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. Při jednorázovém úklidu záleží na míře znečištění a použití. Proto je vždy s cenovou kalkulací zaslána i cena úklidových prostředků.

Co obsahuje pravidelný úklid?

Na činnostech při pravidelném úklidu se vždy s klientem předem domluvíme a zařídíme se dle jeho přání. Zpravidla jsou tyto úkony: utřený prach, vyleštěná zrcadla, ochmatánky na dveřích a oknech, vysáté a vytřené podlahy, umytá koupelna a WC, úklid kuchyně, vynesený odpad včetně třídění. V rámci úklidu také rádi vyžehlíme, vypereme, zalijeme květiny a převlečeme postele.

Jsou v ceně úklidu zahrnuty i čistící prostředky?

Vše je vždy na domluvě. V případě pravidelného úklidu respektujeme požadavky na čistící prostředky dané domácnosti (eko, oblíbená značka atd.). Nákup prostředků můžeme zajistit my. V tom případě se i jejich cena promítne v měsíční faktuře. Někteří klienti si zařizují nákup sami. Na chybějící prostředky je hospodyně upozorní tak, aby bylo do příštího úklidu zajištěno doplnění.

Jakou formou probíhá platba za provedený úklid?

Platba za úklidové služby je možná bezkontaktním převodem na náš účet, či v hotovosti u nás v kanceláři. U pravidelných nasmlouvaných úklidů rozesíláme emailem fakturu 1x měsíčně. U jednorázového úklidu vyžadujeme zálohu předem.

Jak se řeší případné reklamace úklidu?

Na kvalitu úklidu dohlíží manažer úklidového provozu, p. Vraspírová. V případně nedokonalostí s vámi vyjedná nápravu k vaší maximální spokojenosti. Proti případným škodám, kterým se při úklidech snažíme zdárně vyhýbat, jsme samozřejmě pojištěni.

Jak probíhá stálý/pravidelný úklid?

Pravidelný úklid probíhá standardně dle domluvy, a to nejčastěji v intervalech: 1x týdně, 2x týdně, 1x za 2 týdny. Jiné četnosti úklidu jsou možné po domluvě. Pravidelný úklid provádí zpravidla jedna stálá hospodyně. Vaše účast na úklidu není nutná. Úklid provádíme od pondělí do neděle v denních časech, případně v časech dle domluvy.

Jak probíhá úvodní schůzka/domluva úklidu?

Každou realizovanou zakázku, ať už generální či pravidelný úklid, domlouváme osobně. Je nutné řešení prostor vidět, zjistit vaše požadavky na úklidovou službu, míru znečistění a zkonzultovat jaké prostředky a pomůcky na úklid použijeme. Výstupem schůzky je přesná specifikace úklidu, cenová nabídka a rezervace termínu úklidu.

Jaké jsou zkušenosti úklidové firmy?

Naše hlavní zaměření je již od roku 2007 na úklidové služby. Poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, kanceláří i komerčních prostor. V domácnostech splníme veškerá individuální přání a uklidíme mimo jiné i terasu, sklep, garáž. Jsme schopni vyklidit, zorganizovat, vyčistit váš byt či dům a dosáhnout toho, aby se příjemně a čistě bydlelo. Zkušenosti máme i s nejmodernějšími povrchy nábytku, kuchyňských linek, obkladů koupelen apod. Rádi vyčistíme i veškeré čalouněné povrchy, jako jsou koberce, sedačky, křesla, matrace a jiné. Tyto zkušenosti nám dovolují zajišťovat úklidy i v kancelářích a firemních prostorech.

V jakých lokalitách LadyHelp působí?

Naše primární působnost je odvislá od sídla naší úklidové firmy, kterou najdete na adrese Krkoškova 41, Brno - 613 00. Proto úklidové služby poskytujeme primárně pro zákazníky z lokality Brno a jeho blízkého okolí (Brno-venkov). Neznamená to však, že pokud by jakýkoliv zákazník chtěl naše úklidové služby využít, že mu nevyhovíme. Vše je o domluvě. Běžně zajišťujeme služby úklidu také v Blansku, Kuřimi, Slavkově u Brna, Rousínově, Rosicích, Adamově, Rajhradě.

Nejnovější zprávy z blogu

Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu domácnosti použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid a tomu přizpůsobit efektivní metody práce. Poradíme vám, jak si zorganizovat úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.

Nezávazná Poptávka

 Úklidové prostředky

Úklidové prostředky STANDARD

 • Čistič na skleněné povrchy
 • Prostředek proti prachu
 • Tekutý prášek
 • Čistič na mastnotu
 • Čistič na vodní kámen
 • Čistič na toalety
 • Švédské prachovky
 • Viskózní houbičky
 • Smeták
 • Vysavač
 • Žebřík
 • Stěrka
 • Pytle na odpadky

EXTRA = STANDARD+    

 • Indesit (odvápňovač myčky)
 • HCL kyselina (ošetření toaletní mísy)
 • AGRO (lesk na květiny)