Úklidový blog

LadyHelp s.r.o. / Úklidový blog
Jak uklízet kanceláře? Co vše řešit v rámci úklidu kanceláří? Dozvíte se v tomto článku. Čistota kanceláře ovlivňuje pracovní morálku a nasazení každého zaměstnance. Nikdo nechce pracovat ve špinavé místnosti plné prachu a nežádoucího vzduchu. Úklid kanceláře by měl být vždy na prvním místě zaměstnavatele. Někteří zaměstnavatelé řeší úklid svépomoci, ale výsledky nemusí být vždy perfektní. Doporučujeme na úklid kanceláře zavolat profesionální úklidovou firmu, které disponuje kvalitními prostředky a navíc ušetří i váš čas.
Jak na úklid domácnosti? Úklid je pro vás nutné zlo a snažíte se mu vyhýbat? Možná je to způsobeno špatnou organizací úklidu. Existuje několik metod, které lze během úklidu domácnosti použít. Je také potřeba rozlišit generální úklid či pravidelný úklid a tomu přizpůsobit efektivní metody práce. Poradíme vám, jak si zorganizovat úklid.
Jak na úklid kuchyně. A proč hned?
Kuchyň je statisticky nejvíce používanou místností domácnosti. Protože v ní připravujeme (a často i konzumujeme) jídlo, které přímo ovlivňuje naše zdraví, klademe důraz na její čistotu. V kuchyni také trávíme opravdu hodně času, takže si přejeme, aby byla opravdu příjemným místem. Na rozdíl od jiných místností tak vybavení kuchyně a její údržba, volá naléhavě po naší pozornosti. V rámci úklidu domácnosti zkrátka péče o kuchyň hraje první housle.
Malování interiéru je činnost, která jednou za čas potká každého majitele či nájemce budovy. Pokud nejste zcela zběhlí v tom, jak malování efektivně provést a hlavně jak vše předem zakrýt, abyste si nepřidělali hodně starostí navíc, včetně zašplíchané podlahy nebo oken, tak vždy po malování přichází na řadu úklid. Úklidem po malování můžete strávit dokonce více času, než samotným malováním, proto znovu opakujeme, že nejlepší je znečištění podlahy při malování hlavně předcházet. Když už se to stane, a podlaha po malování je špinavá, pak se nedá nic dělat, na řadu přichází úklid.
Hledáte paní na úklid? Jsme tu pro vás. Naše úklidové hospodyňky vyřeší vaše požadavky. Na internetu je řada inzerátů, které zpravidla začínají větou „Hledám paní na úklid domácnosti v Brně, která by mohla po domluvě provádět pravidelný úklid domácnosti…“. Zkuste svou „paní na úklid“ vyhledat rychle a hlavně spolehlivě.
Hledáte profesionální službu generálního úklidu bytu? Jsme tu, abychom vám nabídli kvalitní a efektivní úklidové služby za konkurenceschopné ceny.
Možná máte v průběhu roku také zažité období, které zkrátka patří pořádnému generálnímu úklidu. Už naše babičky se chystaly na velký vánoční úklid, velikonoční úklid nebo jarní úklid. Po zimě totiž vysvitne sluníčko a nánosy prachu na dekoracích či skříních jdou vidět. My jsme na to připraveni a rádi vám s jarním úklidem pomůžeme. Jak obvykle postupujeme, aby jarní úklid byl co nejefektivnější a nejrychlejší?
Jak na čištění koberců a čalounění svépomocí?
Trápí vás znečištěná sedačka nebo koberec? V takovém případě jednoznačně radíme zavolat profesionály. Bez potřebného vybavení a dovedností můžete napáchat víc škody než užitku a ani ti nejšikovnější z vás zřejmě nedosáhnou zcela uspokojivého výsledku. Čištění bude pouze lokální, nedokonalé a snadno můžete způsobit nevratné poškození povrchu tkaniny.
Pracovník administrativy a provozu
Do společnosti LadyHelp s.r.o., která poskytuje v Brně a okolí housekeepingové (hospodyňské) služby převážně privátní klientele, hledáme nového kolegu/kolegyni. Náš tým jednatelky, manažerky provozu a profesionálních hospodyní potřebuje posílit o pracovníka administrativy a provozu.
Vánoce ve voňavém: jak na vánoční úklid
Jak na vánoční úklid? Abychom si mohli přes svátky užívat vánoční pohodu plnými doušky, čeká nás nyní období úklidu, mytí oken a pečení. Jak ale zařídit, abychom měli domácnost nejen čistou, ale i voňavou? Na následujících řádcích vám přinášíme několik tipů, které k tomuto účelu můžete využít. Udělejte si perfektní vánoční úklid.
Jak snadně vyčistit obklady v koupelně?
Věčný boj - ano, čištění obkladů v koupelně! Pro základní údržbu kachliček je možné použít množství běžných surovin, které se běžně doma vyskytují, jako je citronová šťáva či jedlá soda. Ovšem při větším nánosu vodního kamene volíme údržbu pomocí parního čističe či silnějšími chemikáliemi . A samozřejmě při úklidu nezapomínáme ani na spáry, které čistíme drobným kartáčkem.
Jak vyčistit mapy na sedací soupravě
Na každou skvrnu na látce je třeba použít jiný způsob odstraňování a výjimku netvoří ani skvrny, které vzniknou po vylití vody. Čistá voda jako taková žádné skvrny zanechat nemůže, nicméně voda z kohoutku obsahuje množství minerálů, jako je mangan nebo železo, které při vysychání reagují s kyslíkem a mění barvu. Poradíme vám, jak vyčistit fleky a mapy na sedačce. Přečtěte si naše poznatky z praxe.
Naučme děti pořádku!
Kvapem se blíží začátek nového školního roku. Děti i my rodiče přecházíme z prázdninového režimu zpět do pevného řádu spojeného se školní docházkou. Právě proto je teď vhodný čas zapojit ratolesti do pravidelného úklidu domácnosti!
Vánoční dárkové poukazy opět v prodeji!
Věnujte originální dárek vašim blízkým. Věnujte jim volný čas, který by jinak strávili úklidem!
Pusťte si světlo do domácnosti skrze dokonale čistá okna
Jaro je úklidovou sezónou, která je mimo jiné typická právě péčí o okna a skleněné plochy v domácnosti. Existuje několik způsobů, jak okna umývat. Liší se zejména finanční náročností a namáhavostí samotného úklidu. V následujících řádcích si tři základní způsoby připomeneme.
Organizovaná domácnost, čistá domácnost
Často se nám doma hromadí lapače prachu a ne zcela potřebné předměty, které si necháváme na dobu, „kdy by se nám náhodou mohly hodit“. Případně se nám v domácnosti skrze provozní chaos objevují věci bez trvalého umístění nebo s umístěním nevhodným. V takovém prostředí se hůře uklízí a ještě hůře něco hledá. Mít organizovanou domácnost je přitom jednoduché. Stačí se při úklidu řídit pár jednoduchými kroky:
PF 2017
Přejeme vám pohodové a naklizené Vánoce a do nového roku 2017 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.
Vánoční dárkové poukazy
Věnujte originální dárek vašim blízkým. Věnujte jim volný čas, který by jinak strávili úklidem!
Vánoce v čistém a nazdobeném
Šetřete adventní čas pro své nejbližší a užívejte si sváteční atmosféru. Již nyní objednávejte kvalitní vánoční úklid za rozumnou cenu na tel. čísle 724 534 004.
Základní způsoby čištění koberců
Z hlediska úklidu domácnosti je čištění koberců věc stejně důležitá a základní jako mytí nádobí nebo vytírání podlah. Čistý koberec přispívá nejen k útulnému vzhledu vaší domácnosti, ale zejména ke zdravému bydlení. V zanedbaném koberci se kromě nečistot a prachu ukrývají roztoči, způsobující u mnohých z nás alergie. Nezanedbávejme čistění koberců, když existují snadné a účinné způsoby, jak udržet koberec v čistotě! Provádíme mokré čištění koberců i suché čištění koberců.
Nedejte plísním šanci
Proč plísně vznikají a jak zabránit tomu, aby se jim dařilo zrovna u Vás doma? Plísně se objeví prakticky všude, kde se teplota pohybuje mezi 5 a 40 stupni a kde je dostatečně vlhko. Nejvíce s plísněmi bojujeme v nevětraných místnostech naší domácnosti, jako je koupelna, toaleta či prádelna. V kuchyni většinou máme možnost větrat, ale přítomnost páry z vaření či mytí nádobí zvyšuje riziko jejich výskytu.
 Nečekaná návštěva? Triky na rychlý úklid
Nejlepší návštěvy jsou ty zvané, ale tu a tam se přeci jen stane, že nás někdo překvapí nečekaně. A podle zákonu schválnosti to bude určitě přesně v té chvíli, kdy se nám to nejméně hodí. Máme pro Vás několik chytrých tipů na rychlý úklid domácnosti, který nezabere více než několik minut. A vy se díky němu blýsknete jako skvělí hostitelé, kteří mají svou domácnost vždy pod kontrolou.
Jak uklidit a zpřehlednit skříň
Stává se vám, že ve skříni bezvýsledně hledáte věc, kterou jste tam určitě dali? Víte, že ty plavky máte, ale kde? Vaše skříň pravděpodobně trpí syndromem nakupeného nepořádku. Je na čase skříně zorganizovat!
 Úklid: pohled do minulosti
Úklid hraje již dlouhou dobu v běžném životě velmi důležitou roli. Pokud by se neuklízelo, brzy bychom se setkali s nejrůznějšími problémy. Dá říci, že úklid dnes bereme jako samozřejmost, bez které si současný život nelze představit.

Nezávazná Poptávka