Čištění koberců za 30 Kč/m2

Provádíme hloubkové mokré čištění koberců za 30 Kč/m2*.

Stejně tak zajistíme čištění sedacích souprav, křesel a židlí v domácnostech i ve firmách za použití pouze vysoce kvalitních a profesionálních strojů značky Kärcher. Používáme nejkvalitnější čisticí prostředky bez bělicích složek, které jsou velmi účinné a šetrné ke struktuře koberce. Ručíme za odbornost a profesionalitu.

Nepodceňujte čištění koberců

Koberec a sedací souprava často zabírají významnou část obytného prostoru. Přitom ale představují jedny z největších domácích rezervoárů prachu a roztočů. Mokrou metodou čištění koberců, kterou používáme, jsou účinně odstraněny nečistoty i mikroorganismy.

Čištění koberců, sedaček a matrací by se mělo provádět alespoň jedenkrát za rok; častěji u lidí, kteří trpí alergií nebo v domácnostech, kde dochází k většímu znečištění, jsou-li doma malé děti nebo domácí zvířátka. V těchto případech není čištění koberců a sedačky jen kosmetickou procedurou pro zkrášlení interiéru, ale důležitý prvek zkvalitnění prostředí pro život. Koberec po ukončení procedury zůstane příjemně provoněný, čistý a na pohled jako nový.

Objednejte si čištění koberců zvlášť nebo jako součást kompletních služeb úklidu domácností nebo kanceláří.

Ceník čištění koberců

Mokré čištění koberců za m2 (odběr min. za 500,-Kč)

30 Kč*

Doprava mimo Brno-město

6 Kč/km*

*K ceně bude připočteno platné DPH.

Poptávka