Čištění čalounění, čištění sedaček

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Objednejte zvlášť / Čištění čalounění, čištění sedaček

Chcete, aby vaše sedací souprava byla zase jako nová? Rádi byste zbavili matraci skvrn nebo vrátili zašlou krásu oblíbenému křeslu?

Máme službu přesně pro vás!

Důkladné čištění čalounění

Využíváme profesionální techniku a naše bohaté zkušenosti s čištěním a úklidem domácností i kanceláří, abychom zajistili perfektní vyčištění rozličných čalouněných povrchů.

Hloubkové mokré čištění sedacích souprav a čalounění provádíme pomocí špičkových strojů Kärcher a účinných čisticích prostředků speciálně vyvinutých pro tento účel.

Touto metodou zbavíme čalounění skvrn i prachu a mikroorganismů, kterých se zde usazuje značné množství. Ačkoliv nejsou vidět, spolehněte se, že i ve vašem čalouněném nábytku se vyskytují. Roztoči, bakterie a spory můžou představovat značná zdravotní rizika nejen pro alergiky. Objednejte si u nás čištění čalounění a váš nábytek zase bude čistý, beze skvrn a hygienicky nezávadný. Navíc bude zbavený nepříjemných zápachů a krásně voňavý.

Umíme čištění sedaček i jiného čalounění

Vyčistíme pro vás například:

  • Textilní sedačky a pohovky
  • Lenošky, křesla nebo čalounění židlí
  • Kancelářské židle
  • Matrace

Nechte si vyčistit čalounění od LadyHelp. Stačí vyplnit poptávkový formulář a objednat službu zvlášť nebo v rámci kompletního úklidu.

Poptávka