Čištění koberců v Brně od 20 Kč / m2

LadyHelp s.r.o. / Úklidové služby / Objednejte zvlášť / Čištění koberců v Brně od 20 Kč / m2

Provádíme hloubkové mokré čištění (tepování) koberců v Brně a okolí od 20 Kč/m2*.

Stejně tak zajistíme čištění sedacích souprav, křesel a židlí v domácnostech i ve firmách za použití pouze vysoce kvalitních a profesionálních strojů značky Kärcher.

Používáme nejkvalitnější čisticí prostředky bez bělicích složek, které jsou velmi účinné a šetrné ke struktuře koberce.

Ručíme za odbornost a profesionalitu.

Nepodceňujte čištění koberců

Koberec a sedací souprava často zabírají významnou část obytného prostoru. Přitom ale představují jedny z největších domácích rezervoárů prachu a roztočů. Mokrou metodou čištění koberců, kterou používáme, jsou účinně odstraněny nečistoty i mikroorganismy.

Tepování koberců, sedaček a matrací by se mělo provádět alespoň jedenkrát za rok; častěji u lidí, kteří trpí alergií nebo v domácnostech, kde dochází k většímu znečištění, jsou-li doma malé děti nebo domácí zvířátka.

V těchto případech není čištění koberců a sedačky jen kosmetickou procedurou pro zkrášlení interiéru, ale důležitý prvek zkvalitnění prostředí pro život. Koberec po ukončení procedury zůstane příjemně provoněný, čistý, vydesinfikovaný a na pohled jako nový.

 

Čištění koberců Brno
Profesionální čištění koberců zajistí perfektní a hygienickou čistotu

 

Co je tepování koberců?

Tepování čili mokré strojové čištění koberců nebo čalounění je efektivní metoda hloubkového čištění, která váš domov nebo kancelář zbaví skvrn, hluboko zanesené špíny, alergenů a parazitů, které by po běžném vysátí zůstaly na místě.

Kombinace vysávání, mechanického čištění, vody a speciálního profesionálního čisticího prostředku zajistí, že i starší koberec nebo sedací souprava získá druhou šanci. Koberec, který jste chtěli vyhodit tak může díky tepování ještě pár let sloužit. Dalším přínosem tepování koberců je také navrácení původního objemu, který se používáním nevyhnutelně ztrácí.

 

Objednejte si tepování koberců zvlášť nebo jako součást kompletních služeb úklidu domácností nebo kanceláří.

Ceník čištění koberců

Mokré čištění koberců za m2 (odběr min. za 500 Kč)  od 20 Kč*
Doprava mimo Brno-město 10 Kč / km*

*K ceně bude připočteno platné DPH.

Poptávka